Mijatoviče stále trápí El Clasico

Čas 11. 05. 2009, 14:34 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Calderon skončil, co Mijatovič?
Calderon skončil, co Mijatovič?

Sportovní ředitel Realu Madrid, Pedrag Mijatovic, řekl, že ho stále bolí porážka od Barcelony a zklamán je i prohrou ve Valencii. Na závěr řekl, že pod jeho "ředitelováním" je Real úspěšný.

Realu se nepodařila dvě poslední utkání a ani Mijatovič nebyl spokojen. Po zápase s Valencií odcházel velmi smutný, ještě více ho však stále trápí zápas s Barcelonou.

„Stále mě to bolí. Je to prohra, která se těžko zkousne. Ve Valencii jsme prospali úvod a pak už zápas neotočili“ zhodnotil Pedrag, který není zrovna v oblibě fanoušků.

Na závěr zhodnotil i sám sebe, jelikož je dost možné, že i on opustí po sezoně post sportovního ředitele Realu Madrid. „Mám tu smlouvu ještě na rok a rád bych ji dodržel. Jsem v Madridu už tři roky a toto období hodnotím po sportovní stránce jako úspěšné“ dodal Mijatovič.

Přesto je ale dost možné, že právě Pedrag po sezoně odejde. Není zrovna v oblibě fanoušků a nejspíše ani hráčů. Jako hráč byl úspěšnější, pokud sledujete historii, víte, že právě on byl jediným střelcem ve finále Ligy Mistrů v roce 1998, kde Real slavil.

Jak vidíme, neznamená to, že bude oblíbený i jako ředitel. O jeho budoucnosti rozhodne tedy nový prezident. Spekuluje se, že by na jeho místo mohl zasednout bývalý hráč a legenda Realu, Zinedine Zidane.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!