Ramos: „Vím, že rozhodne prezident“

Čas 10. 05. 2009, 10:40 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Juande na lavičce Realu, bude to platit i nadále?
Juande na lavičce Realu, bude to platit i nadále?

Trenér Realu Madrid Juande Ramos si nedělá žádné iluze a ví, že o jeho případném pokračování na lavičce Realu rozhodne nový prezident, který bude za nedlouho zvolen.

Ramos usedl na lavičku po Berndu Schusterovi a dlouho to vypadalo, že bude pokračovat i v létě. První zápas sice prohrál a to zrovna v El Clasicu, ale poté nastartoval neuvěřitelnou sérii výher, která trvala až do domácí remízi s Atleticem. Ukázalo se, že i Barcelona dokáže ztrácet a titul byl hned blíže.

Přišla však jedna nemilá věc a to osmifinále Ligy Mistrů. Bílý balet prohrál obě utkání, to druhé navíc vysokým rozdílem 4:0. Opět se začalo debatovat, jestli má Real na evropskou špičku. Co však Ramosovi nejvíce uškodilo a asi i "zlomilo vaz", je poslední černý týden. Real se dotáhl na pouhé 4 body a na programu bylo El Clasico. Každý víme, jak to dopadlo. Ostudnou prohrou 2:6. Navíc i další utkání se silnějším soupeřem Real vysoko prohrál a to 3:0 ve Valencii.

Ramos tuší, že může v létě skončit. „V této chvíli se snažím myslet jen na fotbal. Nevím, kdo bude novým prezidentem. Je možné, že budu pokračovat, je ale možné, že moje působení skončí. Jediné, co můžu říct je, že si určitě s vedením po sezoně sedneme a uvidíme co dál“ řekl Ramos.

Když se podíváme na Ramosovu statistiku podrobně, na první pohled je úžasná. V BBVA lize zatím vyhrál 17 zápasů, 1 remizoval a 3 prohrál. Jenže pokud se podíváme na soupeře, tak zjistíme, že Real prohrál dva zápasy s Barcelonou a na hřišti Valencie. Remizoval doma s Atleticem a to s odřenýma ušima. Na druhou stranu však doma porazil Valencii i Villareal shodně 1:0 a dokázal zvítězit na hřišti Sevilly 4:2.

Sami si tedy udělejte obrázek o tom, zda by měl Ramos pokračovat. Podle mého v létě skončí, protože nový prezident si většinou přivede nového trenéra. Jestli to bude dobře či ne, to si však tipnout netroufnu. Vy třeba ano.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!