Raúl odmítl Manchester City

Čas 09. 05. 2009, 13:11 | Autor podvinho | ZdrojMediafax
Raúl bude dále střílet góly jen v dresu Realu
Raúl bude dále střílet góly jen v dresu Realu

Kapitán Realu Madrid odmítl nabídku anglického týmu Manchesteru City. Je vidět, že peníze opravdu nejsou všechno a je dobře, že to ví i šejkové z Manchesteru, kteří se o tom už několikrát přesvědčili.

Manchester City za Raúla nabídl celých 35 milionů liber, což je přes miliardu korun. Za stárnoucího kanonýra určitě velkorysá nabídka a je dokonce možné, že by se tím vedení zabývalo, pokud by Raúl souhlasil. Jenže ten neváhala a nabídku nemilosrdně odmítl. Nezvyklal ho ani roční plat 10 milionů liber.

„Ani na vteřinu jsem o tom neuvažoval. Moje místo je tady, v Madridu, tady jsem šťastný a zde chci ukončit kariéru. O tom, že bych z Madridu odešel jsem neuvažoval ani ve snu“ řekl populární El Capitano.

Jeho rozhodnutí asi nikoho nepřekvapilo. Proč by odcházel z klubu, kde je legendou, do průměrného anglického klubu. Jak už jsem psal v úvodu, peníze nejsou všechno. Jsou hráči, které by určitě zlákali, ale jsou také hráči, pro které zase tolik neznamenají. Navíc si myslím, že Raúl je ani nepotřebuje.

Mě osobně se přístup Manchesteru City vůbec nelíbí. Uměle vybudované kluby na základě peněz u mě nemají váhu. Navíc City mají velmi dobré odchovance, zbytečně chtějí vše vyřešit penězi. Manchester chtěl získat také Fabregase, Kaká, Henryho nebo třeba Cristiana Ronalda. Všichni ale odmítli.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!