Ibrahimovič chce do Španělska. Sáhne po něm Real?

Čas 25. 04. 2009, 11:38 | Autor podvinho | Zdrojsports.yahoo.com
Ibrahimovič v dresu Interu. Bude to platit i v další sezóně?
Ibrahimovič v dresu Interu. Bude to platit i v další sezóně?

Hvězdný, ale také problémový útočník Interu Milán, Zlatan Ibrahimovič by rád opustil Inter a přesunul se do Španělska. Nepředpokládá se, že o něj bude mít zájem Barcelona. Přijde na řadu Real?

Zatím to není na 100% potvrzené, ale Zlatan Ibrahimovič bude chtít možná opustit Inter Milán. Vyjádřil se tak totiž v jednom rozhovoru, kde řekl, že by rád zkusil něco jiného, konkrétně španělskou ligu.

„V Itálii jsem byl vždy štastný a moc jsem se tu naučil. Nyní mám ale pocit, jako jsem měl v Ajaxu. Vyhrál jsem tu vše a možná bych se mohl poohlédnout jinde“ řekl Zlatan.

„Myslím si, že by mi španělský fotbal mohl vyhovovat. Hraje se tam technický fotbal a tento způsob mě osobně sedí“
pokračoval hvězdný švédský hrot.

Konkrétní jméno klubu ovšem řečeno nebylo. Zkusme si ale logicky odvodit, kam by mohl "Ibra" zamířit. Do Barcelony těžko. Velká konkurence mu nesedí, navíc Barcelona o něj nikdy neprojevovala zájem. Naopak, má spíše zájem o jiné hroty. V neposlední řadě, Pep Guardiola nemá rád problémové hráče a tím Zlatan určitě je.

Sebevědomí Ibrahimoviče je tak vysoké, že Valencii, Sevillu nebo Atletico určitě odmítne. Navíc nemají na jeho přestup ani finanční prostředky. Proto už ve hře zůstává jen jeden klub. Ano, je to Real Madrid.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!