Real a Chelsea lákají Ancelottiho

Čas 12. 02. 2009, 13:20 | Autor Karlos | Zdrojas.com, marca.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Italský tisk dnes naznačil, že o Carla Ancelottiho mají zájem dva evropské velkokluby, Real a Chelsea. Pokud by k Merengues přišel po sezoně jako prezident Pérez, hlavním koučem by se s největší pravděpodobností měl stát právě úspěšný Ital.

Současný trenér AC Milán, Carlo Ancelotti, je v centru zájmu dvou dalších evropských klubů. O tohoto Itala se zajímá londýnská Chelsea a také Real Madrid, dnes o tom informují italské deníky.

La Gazzetta dello Sport a Corriere dello Sport naznačují, že do Realu by se případně stěhoval, pokud by byl prezidentem Pérez a dal by tak královskému klubu přednost před Chelsea, kterou v současnosti přebírá Hiddink.

"Ancelottiho to více táhne do španělského hlavního města, než do Anglie." tvrdí La Gazzetta dello Sport, zatímco druhý zmiňovaný deník říká, že by k jeho příchodu do Madridu přispěla zkušenost a profesionalita Madridu.

Oba deníky také dodaly, že Florentino Pérez chtěl Ancelottiho přivést již při svém předchozím působení v Madridu. Navíc nyní nemá italský trenér příliš dobré vztahy s vedením, Gallianim a Berlusconim. Svou roli v této kauze může sehrát také
Ernesto Bronzetti.

Podle Corriere byl již Pérez v Itálii, před jeho odstoupením, a jednal s milánským AC o zkušeném Italovi, který se zatím k této kauze nevyjádřil.

Spolu s Carlem Ancelottim má Pérez další horké favority na post trenéra Blancos. Jsou jimi
Míchel a Rafa Benítez. Jak vidno, s Juande Ramosem moc nepočítá. Největší bombou by však měl být příchod Portugalce Cristiana Ronalda, jehož přestup je podle některých deníků již domluvený a podle jiných se o něm usilovně jedná.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!