První foto nového dresu!

Čas 12. 02. 2009, 11:45 | Autor Karlos | Zdrojdefensacentral.com
Odzvonilo letošním dresům?
Odzvonilo letošním dresům?

Real Madrid bude do příští sezony nejspíše znovu měnit dres. Ten nový je podobný tomu starému, ale pár odlišností se najde.

Těžko říct, jestli je každoroční změna dobrý tahem, určitě je to skvělý tah po finanční stránce, protože do poklady klubu zase přibudou velké peníze, navíc když nejpravděpodobnější nový prezident prakticky slibuje přivést hvězdu/y.

Ale vraťme se k dresům. Ten letošní je prakticky celý bílý, jen se znakem, logem sponzora a také výrobce dresů, Adidas. Na rukávech tradiční tři pruhy, ale také límeček, který je jedněmi odsuzován a jinými vynášen do nebe. Vzadu je poté na límečku napsán název klubu.

Je sice prakticky polovina sezóny, ale na světě jsou první, sice neoficiální, ale hodně důvěryhodné, fotky nového dresu, který má jednu výjimečnost. Kromě znaku, který má Real od roku 2001, na něm bude i hned ten první z roku 1902.

Tento znak bude šedý na bílém pozadí. Na dres přibude také žlutý lem, který se potáhne až na zadní část dresu. Designéři letos vynechali zmiňovaný límec. Nemůže chybět ani sponzor, Bwin.com, a také označení výrobce, Adidas.

Dres je velice elegantní a jednoduchý. Ale i z prvních fotek musím konstatovat, že opravdu krásný, ale neubráním se tomu, že mi dres trošku připomíná dres LA Galaxy z předloňské sezony, tedy jen v některých znacích (není myšleno jako znak klubu).


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!