První trénink Juliena Fauberta

Čas 03. 02. 2009, 13:57 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Trénink s Faubertem
Trénink s Faubertem

Julien Fauber se připojil k týmu dnes ráno, aby absolvoval celou týmovou přípravu na sobotní utkání s Racingem Santander.

Real Madrid se vrátil po dvou denní přestávce zpět do tréninkového procesu a začal se připravovat na sobotní utkání s Racingem Santander. První trénink absolvoval i Julien Faubert, který byl včera oficiálně představen, jako hráč Realu Madrid.

Julien Faubert se dnes ráno připojil ke svým novým spoluhráčům a hned s nimi absolvoval první trénink, jako hráč Merengues. Julien se ukázal ve výborné formě a dokázal, že je připraven v sobotním utkání s Racingem nastoupit.

Trénink začal ve společnosti kondičního trenéra Jordi Garcíi, který se s hráči proběhl v areálu Valdebebas. Následovalo rozcvičení a následná překážková dráha, vytvořena malými překážkami. Nedílnou součástí byl i slalom mezi kuželi.

Merengues netrénovali jen na zeleném pažitu, ale i v tělocvičně. Pepe, Guti, Metzelder, Robben a Parejo zůstali v tělocvičně celé dopoledne. Robben a Pepe pracovali na odstranění jejich lehkého zranění. Nizozemský a portugalský hráč měli svůj vlastní program, aby byli v sobotním duelu připraveni nastoupit.
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!