Další valné shromáždění v březnu!

Čas 02. 02. 2009, 19:52 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com/realmadrid.com
Vicente Boluda
Vicente Boluda

29. březen se bude konat valné shromáždění, na kterém však nebude zvolen nový prezident Realu.

V polovině ledna se ve spojitosti s Realem až tak moc nemluvilo o sportovních výsledcích, spíše se diskutovalo o skandálu kolem bývalého prezidenta Calderóna, který měl prý zmanipulovat hlasování o důvěře na posledním valném shromáždění, které se konalo v prosinci.

Dnes představenstvo vytyčilo datum, kdy bude další valné shromáždění Realu Madrid. Rozhodlo tedy, že další, mimořádné, valné shromáždění se uskuteční na konci března, přesněji 29. března.

V tento den se nebude hrát žádná klubová soutěž a bylo speciálně vybráno pro účel zvolení nového prezidenta. Na tento den připadají pouze zápasy národních týmů.

Budou se probírat stejné body, které se prodiskutovávaly již v prosinci a to kvůli zmiňovanému skandálu. Také bude objasnění provizorního prezidenta, Vicenta Boludu.

Představenstvo chce toto jednání také více zpřístupnit veřejnosti, aby byl zajištěn zákonný a právoplatný průběh, a aby se nestalo něco podobného, jako minule.

Toto shromáždění však nerozhodne o novém prezidentovi, ale budou se probírat jen ty body, které je nezbytně nutné vyřešit. Nový prezident se bude volit v létě, horkým favoritem na tento post bude Florentino Pérez.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!