Butragueňo nástupcem Mijatovice?

Čas 31. 01. 2009, 13:01 | Autor Peči | Zdrojrealmadrid.de
Emilio Butragueňo
Emilio Butragueňo

Termín voleb nového prezidenta ještě není definitivně známý, ale v rozhovoru pro Marcu řekl bývalý sportovní ředitel Emilio Butragueño, že by se do této pozice klidně zase vrátil.

Real Madrid je můj domov. Díky němu jsem to, co jsem. Je to silné pouto a mám Realu co vracet. Rád klubu pomáhám a vždy mě to bude bavit. Zatím nic není jasné, nevím, jaká bude budoucnost, ale nejlepší bude být trpělivý."


Hvězda éry Quinta del Buitre na konci 80. let a také jedna z 5-ti hvězd, které vzešly z Castilly, přitom myslí na možné místo sportovního ředitele, kde již v letech 2000-06 byl po boku prezidenta Florentina Peréze. „Myslím, že Florentino Peréz je vyjímečný, bylo pro mě privilegium moct s ním pracovat. Je to osoba, která nepotřebuje být slavná, a to je v klubu, jako je Real znát."


Butragueño potvrdil, že byl Florentino Peréz vyzván k tomu, aby kandidoval v letošních volbách. „S Perézem se mluvilo, a je již nyní pokládán za favorita voleb. Ale nyní je důležité čekat, stát za mužstvem a když přijdou volby, brát mezi kandidáty ohled na jejich historickou velikost a zásluhy."

I Butragueño ale vidí Peréze jako jasného favorita na prezidentské křeslo. „V Madridu se dobře úrezentuje a je docela oblíbený, myslím si, že pokud bude kandidovat, volby vyhraje.


Méně "pozitiv" má nynější sportovní ředitel Mijatovic, hlavně kvůli nevydařeným přestupům v létě a ne 100% použitelným příchodům Lassany Diarry a Huntelaara. Je tedy docela možné, že po Calderonovi odejde i Mijatovic, a v létě bude prezidentem Forentino Peréz a po jeho boku bude sportovním ředitelem právě Emilio Butragueño.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!