Juande Ramos, Mijatovič a Boluda po zápase

Čas 18. 01. 2009, 22:17 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Juande Ramos
Juande Ramos

Real Madrid dnes doma porazil Osasunu a co na to řekli tři nejdůležitější muži klubu?

Juande Ramos
"Bylo pár těžkých chvil během zápasu. Ze začátku jsme hledali rytmus s držení míče. Vše se změnilo v druhé půli, udělali jsme nějaké změny a góly nakonec přišly. Nechci mluvit o rozhodčích. Mají těžkou práci. Je těžké posoudit z lavičky. Musíme přiznat, že jsme nehráli dobře v první půli. Musíme pokračovat v tvrdé práci a vždy chtít být lepší na Bernabéu. Proto je potřeba mít důvěru."

"Lass je univerzální hráč, který může skutečně týmu pomoci, protože nám umožní provést nějaké změny a zkusit různé možnosti. Fungovalo to dobře, což není vždy. Změna taktiky je riskantní, ale nám to zvýšilo palebné možnosti. Snaha týmu v druhé půli byla excelentní."

"Jsme dva velice odlišené týmy. Barcelona hraje velmi dobře a získává skvělé výsledky s nádherným fotbalem. Madrid nehraje stejně dobře, ale získává výsledky, to je to, co přináší důvěru. Ramos byl přesunut do středu obrany a Osasuna hrála velmi defenzivně a dovolila vystřelit Sergiovi z dálky. Měl štěstí, že skóroval. To nejmenší, co můžeme udělat, je věnovat výhru Ramonu Calderónovi. Jsem si jist, že Vicente Boluda je také potěšen."

Pedja Mijatovič
"Byly to tři zásadní body. První poločas byl těžký, ale my dominovali druhé půli a obrátili skóre. Obdrželi jsme gól, ale navzdory velkému tlaku do toho tým dá vše. Myslím si, že rozhodčí poškodil Osasunu, ale nám se to stávalo předtím. To říká, že jsme praví vítězové. Robben je v perfektním zdravotním stavu, tak doufejme, že takto zůstane, abychom mohli pokračovat ve vítězstvích."
Vicente Boluda

"Tým měl složitý týden, kvůli všemu tomu, co bylo okolo, ale věděli, jak zůstat klidní. Část týmového úspěchu lze přičíst fanouškům, kteří nám hodně pomohli. Myslím, že vítězství budou pro zbytek sezony obvyklé."

"Byl to pro nás skvělý den. Castilla vyhrála, basketbalový tým vyhrál a nyní i první mužstvo. Rád bych poděkoval členům za jejich chování a stálou podporu. Rád bych také pogratuloval hráčům a trenérům za jejich obětavost a těžkou práci. Osasuna z toho udělal velký boj a bylo pro nás obtížné zvítězit."

"Doufám, že budeme pokračovat ve vítězstvích a na konci sezony budeme v klidu. Jsem přesvědčen, že vyhrajeme titul ve fotbale i basketbale. Doufáme, že bude do konce sezony klid, kdy se konají volby."


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!