Spekulace neutichají: Mauro Zarate do Realu Madrid?

Čas 29. 11. 2008, 20:08 | Autor redakce | Zdrojskysports.com
Real Madrid
Real Madrid

Kdo je to vlastně Mauro Zarate? Mauro je v Laziu na hostování z katarského Al-Sadd, tento argentinský útočník, kterému je 21 let, měří 173 centimetrů, což na útočníka není moc, ve dvanácti utkáních ve kterých za Lazio nastoupil vstřelil 7 golů a obdržel 2 žluté karty.

Maurovi se v Římě líbí, a je to na jeho hře velmi dobře vidět. Velmi se mu daří a tak je zájem různých klubů a velkoklubů z Evropy je přirozený, bude zajímavé sledovat, jestli se ho Al-Saddu podaří udržet, což je velmi nepravděpodobné. Lazio se ho určitě pokusí získat natrvalo, ale nebude určitě samo, kdo bude mít zájem získat Maura do svého týmu.

Na Maura se podle různých zdrojů vyptávalo pár klubů z Premier League, ale zatím to zůstalo bez odezvy, Al-Sadd ho určitě neprodá pod cenou. Otázkou je, jak by se mu v Premier League dařilo, postavou je Mauro spíš drobný, uvidíme jak to s ním nakonec dopadne, a kam se po návratu do Kataru vydá, či nevydá.

Dalším potencionálním zájemcem o jeho služby by se mohl a nejspíš stane Real Madrid, který momentálně trpí nedostatkem útočníků, navíc se mu zranil důležitý Ruud van Nisterlooy, Raúlovi to už nepálí tak jak dříve, Saviola taky nevypadá moc dobře, naštestí je tu Gonzálo Higuaín, kterému se poslední dobou celkem daří, Zarate by se v současné situaci Realu určitě hodil a stál by určitě méně, než takový Amauri či Millito.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!