Současná forma hráčů

Čas 08. 11. 2008, 12:07 | Autor podvinho
Kdy opět uvidíme Ramose takto slavit?
Kdy opět uvidíme Ramose takto slavit?

V pravidelné rubrice se vám pokusim přiblížit aktuální formu hráčů. Ať už špatnou, či dobrou.

Přibližně každých 14 dní bychom vám měli přinášet článek „Současná forma hráčů,“ kde byste se měli dozvědět něco více o tom, jak si naši hráči vedou.

 

Ve vynikající formě...

Těžko hledat. Nikdo z hráčů momentálně není v tak dobré formě, aby se tu mohl objevit.

 

V dobré formě...

Higuaín 

Higuín se momentálně těší dobré formě, která ho vynesla do základní sestavy. Snaží se často střílet, ale i centrovat, navíc se mu daří dávat góly. Ale i on má stále na čem pracovat. Někdy by neměl tolik sobčit, ale je mladý a věřím, že půjde nahoru. Momentálně by měl mít místo v sestavě zajištěné.

 

V přijatelné formě...

Sneijder

Možná že to tak nevypadá, ale náš šutér jde zase nahoru. Po zranění to ještě není ono, ale snaží se hrát, nabíhá si a střílí, jak je jeho dobrým zvykem. Má samozřejmě na víc, ale momentálně je z těch lepších v našem týmu a půjde nahoru, tomu věřím.

 

V neuspokojivé formě...

Casillas

Určitě to není ten Iker z minulé sezony. I když na jeho vrub padl snad jen jeden gól, nepředvádí zatím tak excelentní zákroky. Real dostává až moc gólů, na což jsme nebyli zvyklí. Na druhou stranu, je to zapřičiněno spíše špatnou obranou, než Ikerem.

 

Ve špatné formě...

Van Der Vaart

Má na víc. To víme všichni, protože nám to ukázal hned ze začátku. Je možné, že na sebe nasadil bič a teď trpí. Ale u tohoto hráče opět věřím, že se zvedne, protože to v sobě má. Jen se svezl s mizérií týmu. On není ta osobnost, která by vše obrátila, on se spíše přidá do rozjetého vlaku a bude platný. 

 

V katastrofální formě...

Sergio Ramos

Z toho, co teď předvádí, bolí oči. Je to, jako by místo Sergia nastupoval hráč pražského přeboru. Sice toho hodně naběhá, ale absolutně špatně brání, centry se mu nedaří a kazí přihrávky. Uskakují mu míče, no hrozný. Snad i on se zvedne, protože já si nemůžu pomoci, ale tohle prostě není Sergio Ramos. Momentálně ale určitě nepatří do základní sestavy týmu. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!