Saviola obeťou žartu

Čas 20. 09. 2008, 10:18 | Autor redakce | Zdrojprofutbal.sk
Saviola
Saviola

Útočník Realu Madrid Javier Saviola sa počas stredajšieho stretnutia Ligy majstrov s BATE Borisov (2:0) stal obeťou žartu zo strany svojich spoluhráčov.

Hlavnými strojcami vtipu bol náhradný bránkar Realu Madrid Jerzy Dudek a obranca Miguel Torres.

Argentínksy reprezentant sa v druhom polčase zápasu H-skupiny začal spolu s Roystonom Drenthem a Gonzalom Higuaínom rozcvičovať, keďže však tréner „pusiniek" Bernd Schuster už jednu možnosť striedania využil už v prvom polčase, v druhej časti hry disponoval iba dvoma striedaniam. Na ihrisko napokon poslal Drentheho a Higuaína.

Dudek a Torres však Saviolovi naznačovali, aby s rozcvičkou neprestával, pretože sapodľa nich mal čoskoro objaviť na hracej ploche. Dvadsaťšesťročný rodák z Buenos Aires dokonca pristúpil k náhradnému rozhodcovi Manolovi Ruízovi, pokračoval vo vyzliekaní teplákovej súpravy a čakal na signál trénera.

Až Ruíz Saviolovi  povedal, že jeho tím už striedať nemôže a odchovanec River Plate sa vrátil na lavičku Realu za výdatného smiechu Dudeka a Torresa.