Angel Di Mária za 30 milionů eur

Čas 12. 09. 2008, 15:45 | Autor redakce | Zdrojgoal.com
Di María
Di María

Benfica žádá za svou argentinskou hvězdu 30 milionů eur, Angel Di Mária, který se předvedl především na OH 2008 v Pekingu je obrovským pokladem a tak není divu, že o něj zájem má Real Madrid a také José Mourinho.

Podle Il Corriere dello Sport má o Di Máriu Mourinho velký zájem a poslal ve středu večer do Peru svého pozorovatele, aby měl o Angelovi informace z první ruky.

Inter který v létě hodně posílil a přivedl hvězdy jako Manciniho z AS Řím, Muntariho z Portsmouthu a hlavně Ricarda Quaresmu z Porto, by tedy musel velmi vysypat kasičku.

Il Corriere dello Sport tvrdí, že Inter se hráče už získat pokusil, ale vše ztroskotalo na přestupových požadavcích Benficy, které jsou opravdu vysoké.

Portugalský mág Mourinho, má o Angela opravdu velký zájem, ale bude muset přebít konkurenci v podání Chelsea a hlavně Realu Madrid, výhoda Interu je však ta, že Di Mária má stejného agenta jako Ricardo Quaresma, ano mluvíme o Jorgem Mendesovi.

Di Mária nejvíc zazářil na OH a v lednu bude určitě jedním z velkých zdrojů spekulací, nu uvidíme jak to nakonec dopadne, já bych ho v dresu Los Blancos viděl rád.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!