Calderon, o současné situaci Robinha

Čas 31. 08. 2008, 11:56 | Autor redakce | Zdrojskysports.com
Calderon
Calderon

Přestupová sága pokračuje, prezident Realu Madrid Calderon, znovu opakuje své přesvědčení, že Robinho zůstane v Realu Madrid.

Vrcholí období přestupů, a přestup Robinha je stále v nedohlednu. Z Realu zní "Zůstane", sám hráč však chce přestoupit, nicméně Calderon se zdráha prodat svou 24. letou hvězdu a říká," Doufáme, že tu zůstane, myslím, že je trochu unáhlený".

Přitom pro trenéra Chelsea Scolariho, je Robinho v létě cíl číslo jedna, ale moc času nezbývá, čili Chelsea by měla nabídnout to, co Real požaduje, pokud chce Robinha získat.

Nicméně Robinho nebyl nominován trenérem Berndem Schusterem na zápas proti Deportivu, který pro oba týmy bude otvírat sezonu v Primiera Division.

Bernd Schuster k nenominování Robinha řekl: "Je to čistě mé rozhodnutí, které nebylo ovlivněno nikým z klubu".

"Sám si myslím, že to bude nejlepší řešení".

"Nicméně trvám na tom, že Robinho je jedním z našich klíčovích hráčů, přičemž jeho odchod, by pro nás byl obrovské oslabení".

Můj Názor: Robinho by měl odejít, pokud bude naštvaný, nebude to dělat dobrotu v celém týmu, radši at za nás hraje jiný hráč, pro kterého je náš dres ctí, a ne tenhle "Penězolap", aspon šanci dostane mládí. To je můj názor. Co vy na to?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!