Calderon stále doufá v C.Ronalda

Čas 29. 08. 2008, 21:06 | Autor redakce | Zdrojskysports.com
Ronaldoo
Ronaldoo

Prezident Realu Madrid Ramon Calderon tvrdí, že pokud C.Ronaldovi vydrží výkonnost, tak se Real Madrid pokusí tohoto rychlonohého Portugalce získat do svých řad přístí léto.

C.Ronaldo přece jenom možná přestoupí na Santiago Bernabeu, nikoliv však v tomto přestupním období, prezident Realu Madrid Calderon prohlásil, že se o získání Ronalda pokusí přístí léto.

Ronaldo o kterého se Real ucházel, a snažil se ho získat astronomickými částkami, byl přestupním cílem Realu Madrid číslo. 1, sám Ronaldo tvrdil, že by rád přestoupil, ale Manchester United odmítl svůj poklad pustit, přesto Calderon tvrdí, že den kdy Ronaldo dorazí na Santiago Bernabeu se v budoucnu může stát.

Na otázku deníku Marca ohledně příchodu C.Ronalda příští léto Calderon řekl: "Nemůžu říct jestli se k našemu týmu rok připojí přístí leto; s Manchestrem má pořád platnou smlouvu".

"Nemůžu přesně říct, co se stane přístí rok, pravdou je, že doufáme a byli bychom rádi, kdyby se k nám C.Ronaldo připojil, je jasné, že všichni fanoušci by rádi viděli v našem týmu hráče typu Ronalda, ale myslím, že stejným způsobem, jako by rádi viděli ostatní týmy naše hráče v jejich barvách".

Calderon rovněž řekl, že on i trenér se dohodli, že se už nebudou ucházet o špílmachra z AC Milánu, myslel tím samozřejmě pro nás známého hráče jménem Kaká.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!