Mužem zápasu Pipit!

Čas 28. 08. 2008, 02:10 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Higuaín
Higuaín

V zápase o Trofej Santiaga Bernabéua je tradicí, že se volí Muž zápasu. Tím se loni stal, dnes již hráč AS Roma, Julio Baptista. Žezlo po něm převzal Gonzalo Higuaín, který vsítil dvě branky.

Gonzalo Higuaín byl po skončení zápasu Real Madrid- Sporting CP zvolen za nejlepšího hráče utkání již 30. ročníku Trofeje Santiaga Bernabéua. Zápas skončil 5-3 pro Los Blancos.

Gonzalo Higuaín, alias Pipit, podal skvělý výkon a znovu dokázal, že je v něm velký talent, ale nejen to, nyní se dá říci i skvělé schopnosti. Stačí se podívat na poslední půl rok, jeho statistiky mluví za vše.

V dnešním zápase dokázal dát dvě branky. Tu první po nahrávce Guti, když si obhodil Caneiru a poté prostřelil brankáře Sportingu. Druhou branku si připravil sám, když se točil před pokutovým územím, poté napřáhl levačkou a zavěsil do horního rohu brány.

I jeho zbývající výkon v zápasu byl skvělý. Dokázal si vytvořit pár šanci, skvěle nahrávala vytvářel šance ostatním. Je na mě vidět, že hrát za Real ho baví a je to pro něj čest, hodně přispěl k pobavení diváků během dnešního zápasu. Je tedy jednoznačně nejlepším hráčem 30. ročníku Trofeje Santiaga Bernabéua!

GRATULUJEME GONZALO!

Gonzalo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!