Codina na tiskové konferenci

Čas 11. 08. 2008, 16:14 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Jordi Codina
Jordi Codina

Codina si v zápase s Idependiente Santa Fe odbyl svůj debut v letošní sezoně v dresu Realu Madrid. A hodně si pochvaloval svůj první poločas v letošní přípravě.

Codina se proti Santa Fe ukázal v dobré formě a chtěl by se častěji dostat mezi tři tyče. Jeho předsezonní příprava byla ovlivněna lehkým zraněním, ale Codina se dal do pořádku a společně s ostatními hráči se účastní zápasu v Německu s Frankfurtem.

Jak se Vám líbí Rafael van der Vaart?

"Mohl jsem ho vidět ve čtvrtek, v zápase se Santa Fe a určitě ukázal svojí kvalitu. Nejprve, byl trošku nervózní, ale poté vstřelil svojí první branku v Realu a na druhou nahrával."

Jak jste se cítil ve svém prvním utkání v přípravě?

"Velmi dobře. Mojí přípravu zbrzdilo lehké zranění a nyní jsem připraven častěji nastupovat mezi třemi tyčemi. V minulém roce jsem odchytal jedno utkání a letos bych to chtěl napravit. Musím na sobě tvrdě pracovat a doufát, že dostanu šanci".

Codina

Zdá se, že Baptista odejde do AS Řím. Co vy na to?

"V tomto období se odehrává velká spousta přestupů a to se nevyhne ani nám. Já věřím, že se Baptista rozhodne pro to nejlepší, pro svůj rozvoj v karieře. Je to skvělý hráč, který si zaslouží nastupovat častěji v základní sestavě. Dosud je hráč Realu Madrid a bude s námi trénovat do doby, kdy se rozhodne."

Co si myslíte o situaci okolo Robinha a jeho údajném přestupu do Chelsea?

"Je to skvělý hráč. Je to jen na něm, jak se rozhodne. Já věřím, že zůstane v Madridu po dlouhou dobu a bude zde vyhrávat spoustu titulů. Jednou to bude nejlepší hráč světa, který si zaslouží ten nejlepší klub světa."

Codina

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!