Do Říma i Drenthe?

Čas 06. 08. 2008, 13:24 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com
Baptistův nejslavnější okamžik u Blancos
Baptistův nejslavnější okamžik u Blancos

AS Roma toto léto mohutně posiluje. Náš poslední přemožitel z Ligy mistrů má zájem také o Julia Baptistu a Florenta Maloudu, jak tvrdí Spalletti, pokud to však nevyjde, mohli by přijít Huntelaar s Drenthem.

AS Roma je v plné přípravě na novou sezonu Serie A. nyní je v Egyptu, kde se v přátelském zápase utká s Al Ahly a trenér Luciano Spelletti pronesl pár zajímavých slov, kterése týkají i Realu Madrid.

Saplletti má nejspíše jasno, koho chce do řad Giallorossi přivést. "Baptista? Malouda? Všem by se líbili," řekl kouč AS. "Nemusíme bezhlavě nakupovat, ale můžeme již jen doplnit kádr kvalitními hráči."

Baptista by se podle jeho agenta rád přestěhoval do Říma, poněvažd má v Realu velkou konkurenci, navíc přišel Vaart, ale bude muset počkat, jak zareaguje vedení Blancos.

Římané mají také náhradní plán, takový "plán B". Pokud se nepovede přivést Florenta Maloudu a našeho Julia Baptistu, měli by Giallarossi obrovský zájem o dalšího madridistas, Roystona Drentheho a jeho krajana Klasse Jana Huntelaara.

Drenthe by měla být případná náhrada za Maloudu, také levnější a to samé platí o Baptistou respektive Huntelaarovi, který by byl pro AS také daleko dostupnější. Obecně se mluví o tom, že za Drentheho dá Roma maximálně 10 milionů eur. Částka za kterou by chtěli Římané přivést Huntelaara se pohybuje ve stejné výši.

Baptista proti Linzi

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!