O Pareja je zájem, dokonce v Anglii!

Čas 02. 07. 2008, 18:33 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com, Foto: Marca.com
Dani Parejo v repre
Dani Parejo v repre

Deník Marca dnes přinesl zprávy, že o talentovaného mladíka Daniho Pareja Muňoze se zajímají čtyři prvo-ligové týmy a chtěli by ho ulovit již ve stávajícím přestupním termínu.

Dani Parejo, mezi jehož obdivovatele patří také Alfredo di Střéfano, má za sebou perfektní sezonu v Realu Madrid Castilla. V Segunda B dokázal za za 33 zápasů nastřílet 10 branek.

I přes to ho nemá Bernd Schuster v plánech pro další sezonu a mladík již má kvality hrát první španělskou ligu. Pokud se tedy povede jeho nápadníkům dotáhnout přestup do konce, bude se jeho sen moci splnit.

Mezi zájemci jsou, jak už jsem říkal, čtyři španělské prvoligové týmy. Jimi jsou Racing Santander, Getafe, Valladolid a nově se přidal i Sporting Gijón. Všechny tyto tři týmy mají právě o podobné hráče zájem a 19-letý Dani Parejo je na vršku jejich seznamů.

Getafe má asi největší šanci získat služby tohoto mladíčka, protože prezident Ángel Torres má s naším prezidentem Ramonem Calderonem velmi vřelé vztahy. Navíc by se útočník naší Castilly stěhoval na jih města jen prostřednictvím hostování, takže bysme ho do budoucna mohli využít i do prvního týmu.

Manuel Preciado, šéf Sportignu Gijón, by měl zájem o podobnou dohodu a chtěl by tím co nejvíce zvýšit šance na udržení mezi španělskou elitou, jenomže pro Pareja by bylo rozhodně příjemější hrát za madridské mužstvo.

Jenomže kromě těchto čtyř týmů má o tohoto střelce zájem ještě anglický tým, přesněji Queen's Park Rangers, který podporuje Flavio Briatore, šéf Renaultu F1. Ti by měli také zájem jen o hostování, ale všichni kolem Pareja tvrdí, že se nechce ze Španělska stěhovat v tak brzkém věku.

Do boje by mohla zasáhnout i FC Barcelona, která zatím jen udiveně sleduje talent, který číší z mladého Pareja. Jenomže klub z Katalánska se snaží v posledních letech co nejlépe vycházet z královským madridským klubem a boj o tohoto hráče by mohl všem rozpracovaným vztahům uškodit.

Dani Parejo je pro mnohé neznámou, ale rozhodně o něm již bylo slyšet, protože o něho měl zájem Arsene Wenger, tedy alespoň podle BBC. Arsenal by měl prý zaplatit 11 milionů eur, ale sám trenér vše odložil. Zkušenosti má již i z reprezentace, i když jen do 19 let, kde hrál 7 zápasů a dal dvě branky.

Dá se tedy Real Madrid znovu na cestu prodeje svých velkých talentů a nebo dá tomuto mladému hráči šanci? Je to opravdu otázka do pranice a vše ukáže až čas, protože v Madridu, přesněji na Bernabeu, se jen těžko odhaduje, co se nakonec stane.

Dani Parejo Parejo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!