Garay je bílý!

Čas 19. 05. 2008, 14:15 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com/marca.com
Garay je v Realu!
Garay je v Realu!

<Aktualizováno o profil> Ezequiel Garay je podle mnoha zdrojů již hráčem Merengues. Po všech peripetiích s jeho přestupem nejspíše souhlasil s přestupem na Bernabeu a v příští sezoně bude oblékat bílý dres.

Mladý Argentinec by měl stát Real Madrid něco kolem 10 milionů eur a pokud budou jeho výkony dobré, poté se částka zvýší ještě o jeden milion. Smlouvu bude mít v Madridu na šest let a v následujících dnech by měl podepsat smlouvu, tvrdí to alespoň Marca, což potvrdil nakonec i sám Calderon.

O Garaye mělo zájem hodně klubů a to hlavně ve Španělsku. Příchodem Ezequiela nastává otázka, kdo z Madridu odejde. Nabízejí se Metzelder a Cannavaro, přičemž první jmenovaný má daleko menší šanci se udržet než Ital.

Garay měl namířeno již do Barcelony, ale nekonec si vše katalánský klub rozmyslel a couvl zpět z dohody, která již byla vypracována. Merengues tedy viděli šanci a již ji nepustili.

Ezequiel Garay je skvělý obránce, ale umí to, co třeba Sergio Ramos. Je silný na zemi i ve vzduchu a z čista jasna se dokáže zjevit u branky soupeře a vstřelit zásadní branky. Také je používán jako střelec penalt.

Racing Santander se tento rok dostal do Pohárů UEFA, ale s odchodem Garaye a možná i dalších hráčů to bude mít tento celek těžké, dá se také ale čekat, že Cantabriannský klub někoho nakonec sám uloví.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!