Poslední trénink před derby s Athleticem

Čas 26. 04. 2008, 23:38 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Trénink Realu - 26.4
Trénink Realu - 26.4

Dnes proběhl poslední trénink před zápasem s Athleticem Bilbaem. Merengues, kterí budou hrát na domácím hřišti, se celý týden pečlivě připravovali a dnes dokončili svou přípravu posledním tréninkem.

Real Madrid může již tento víkend slavit svůj 31. ligový titul.Na Santiagu Bernabeu se dá tak čekat velké peklo, poku ted prohraje Villarreal, poněvadž Barcelona již své šance prakticky ztratila. Schusterovci dnes měli na programu tedy poslední přípravný trénink, před derby zápas s baskickým Athleticem Bilbao.

Naplno znovu trénoval Ruud van Nistelrooy a na zápas s Osasunou by již měl být zdravý a připravený, poté co se před pár měsíci zranil a musel pod nože chirurgických odborníků.

Raúl a Bernd Schuster si na začátku tréninku trošku "pokecali" a to hlavně o morálce týmu a motivaci před následující bitvou na Bernabeu. Rozhodně promlouvali nad možným poklesem soustředění, ale očekávat se to asi nedá, protože již v průběhu sezony jsme mohli sledovat velké soustředění.

Do Valdebebas se přišel podívat i sportovní ředitel Merengues, Pedja Mijatovič, aby podpořil svuj tým na posledním tréninku před neděláním zápasem v madridské svatyni.

Svěřenci německého kouče, Bernda Schustera, měli na programu hlavně běh a fyzickou přípravu, samozřejmě se připravovali i z pohledu taktiky. Naši trénovali s mírným vzrušením a koncentrací, protože vědí, že v neděli by mohl být titul na dosah rukou. 

Související fotogalerie


Hráči Realu Madrid Protahovačka Gago, Drenthe, Nistelrooy a Pepé Marcelo v dobré náladě Nahánění Ruud van Nistelrooye
Cannavaro, Diarra a Higuaín Skupina hráčů Pepé, Marcelo a Robinho Van Nistelrooy

Pro pohyb v galerii můžete použít kurzorové šipky doprava (vpřed) a doleva (zpět).

blank
 
blank
 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!