Pocta pro Di Stéfana

Čas 12. 02. 2008, 12:13 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Di Stefáno je naše legenda
Di Stefáno je naše legenda

V neděli 17. ledna celý svět vzdá poctu Alfredu DI Stéfanovi za jeho skvělou, až briliantní kariéru. Velká sochu, která bude jeho podobiznou, bude odhalena a prezident UEFA Michel Platini by mu chtěl předat další ocenění za jeho přínos. Rozhovor s naší legendou přineseme zítra!

Nedělní události, které budou opravdu slavnostní, začnou nejdříve na Santiagu Bernabeu, kde prezident Realu Madrid, Ramon Calderon, zahájí běh všech událostí, na kterých bude předána prezidentská cena UEFY Alfredovi Di Stéfanovi.

Pětinásobný vítěz Champions league bude mít také tu poctu, když bude jednou ze součástí Bernabéu Tour. Jeho "kousek" bude pro veřejnost otevřen příští týden. Expozice zahrnuje nepublikované fotky tohoto fotbalového génia, dresy, které během své kariéry nosil a trofeje, které dokázal získat a to už jak osobní a týmové.

Jakmile se všechny příslušné osoby přesunou do našeho tréninkového centra, tedy do celého komplexu Valdebebas, tak bude odhalena socha od Pedra Montese, která by měla znázorňovat právě naši legendu. Měla by být umístěna před vchodem na stadion Castilly, Alfredo Di Stéfano Stadium. Poté bude Di Stéfano oceněn od prezidenta evropské fotbalové federace, za svůj svkělý přínos fotbalu a společnosti.

K předávajícím se přidají i dva významní prezidenti. Prezident UEFA Michel Platini a FIFA Sepp Blatter. Samozřejmě jsou pozváni i prezidenti klubů, ve kterých sám Di Stéfano během své kariéry hrál. Všichni budou chtít být během tohoto dne s naší legendou. "Myslím, že je trošku mnoho. Já vždy říkám, že jsem týmový hráč. Vždy jsem upředňostňoval skupinu před sebou vlastním. Byl jsem kamarád s mými spoluhráči. Akceptuji tuto poctu."
>> !!! Celý rozhovor přineseme zítra !!! <<


Komentáře fanoušků

Zatím nikdo se nezapojil do diskuze. Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!