Metzelder pod nože později...

Čas 06. 02. 2008, 18:29 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com
Chris Metzelder má na zranění pech
Chris Metzelder má na zranění pech

Christopher Metzelder je jeden z našich největších smolařů. Jakoby se mu od zápasu s Českou republikou (Mnichov - 0:3) lepila na paty jen smůla. Přes špatné výkony až po zranění. Nyní ho měla čekat operace, ale...

Náš lékařský tým chtěl tohoto německého stopera poslat na operační sál s jeho zraněným kotníkem, ale nakonec musela být operace odložena, protože krajani Metzeho, což jsou ve svém oboru opravdoví odborníci, s tímto rozhodnutím nesouhlasili.

V médiích se objevilo již mnoho informací o operaci tohoto stopera. Hodně se toho napsalo a napovídalo a už to vypadlo, že se Metze na chvíli postěhuje mezi sterilní obvazy a chirurgické nástroje, což mu doporučili naši lékaři, ale nyní byla tato operace odložena média mají znovu o čem diskutovat.

O odložení této operace se nejvíce přičinili odborníci z Německa. Chtějí se totiž pokusit Metzeldera vyléčit jiným způsobem, i když to nemusí být nejrychlejší, ale rozhodně rychlejší a šetrnější než operace.

Specialisté dnem i nocí pozorují léčbu, ještě mladého Němce, který hrál třeba na MS 2002 v Koreji a Japonsku. Chce to čas, ale to není příliš utěšující pro trenéra Merengues Bernda Schustera a lodivoda německého národního týmu Joachima Löwa.

Jak už jsem nazančoval, kariéra Christophera Metzeldera v Realu rozhodně neroste a v dohledných dnech ani neporoste, protože již v prosinci měl s nohou problémy. Poté se již skoro vrátil a byl na soupisce, ale poté se znovu zranil a je na výpisu zraněných.

Pokud ale nebude operován během pár dní a oběví se u něho problémy, tak by byl jeho návrat v polovině dubna ohrožen a nejspíše by se na trávnících mohl objevit až na konci letošní sezony. V dalších dnech Vás o tomto tématu ještě budeme určitě informovat a to buď prostřednictvím článku, nebo díky našim bleskovkám.

Real má vůbec s obránci problémy. Ale nyní to už konečně vypadá o mnoho lépe, protože Gabriel Heinze se konečně vrátil do plného tréninku, respektive se vráti na konci týdne a náš nejlepší stoper v této sezoně, Pepé, doufá, že by si mohl zahrát již v jednom ze zápasů Ligy mistrů, kde se Merengues utkají s AS Řím.
Metzelder

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!