Schuster: Můžeme si dovolit udělat chybičku

Čas 27. 01. 2008, 00:04 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com, realmadrid.com
Bernd Schuster před zápasem s Villarrealem
Bernd Schuster před zápasem s Villarrealem

Real Madrid jako vždy uspořádal den před zápasem tiskovou konferenci trenéra. Tentokrát nás čeká Villarreal, což je zajisté silný soupeř a tak Bernd Schuster uznal, že Real si může dovolit udělat chybičku, protože ostatní aspiranti určitě udělají také nějakou chybičku.

Sobotní tisková konference před nedělním zápasem Real Madrid - Villarrealu se nesl v poklidném a přátelském duchu. Bernd Schuster mluvil hlavně o tom, že si Real Madrid může dovolit udělat do konce sezony nějakou tu chybičku, protože věří v tom, že největší rivalové v boji o titul zajisté ještě také zaváhají.

"Máme náskok na špičce tabulky a můžeme ho dlouho držet, ale můžeme si dovolit udělat nějakou chybičku. Ostatní týmy také určitě prohrají nějaký zápas," řekl Bernd Schuster.

Villarreal bude pro Real určitě těžkým soupeřem, který ho zajisté hodně prověří a bude to jeden z nejtěžších zápasů posledních a budoucích dnů, ale dá se mluvit o tom, že to může být jeden z nejtěžších zápasů do konce sezony. A právě proto chová Bernd Schuster respekt k pellegriniho družině. "Villarreal se v poslední době drží na špičce tabulky, mezi prvními třemi, nebo čtyřmi týmy a zajisté zaslouženě. Kouč jim ordinuje dobrý fotbal a již od zálohy vědí, jak zakončit a jak dobře a nebezpečně vystřelit. Jsou rychlí a umí i rychlé protiútoky. Nevím, jaký mají na zítřek plán, ale vím, že zápas s nimi bude těžký."

Real Madrid měl pár dnů k odpočinku, což Villarreal neměl. Hosté se totiž utkali v Copa del Rey s Barcelonou. Zápas byl velmi zajímavý a měl dvě tváře. Va každém poločase úplně odlišné. V tom prvním dominovali domácí, ale ve druhém se ujali taktovky hosté. Zápas nakonec skončil remízou 0-0. Bernd Schuster však v tomto nevidí moc velikou výhodu. "Největší výhodu bylo to, že si hráči mohli odpočinout, nebo se uzdravit. To je snad jediná výhoda. Metzelder, Balboa a Robben se konečně uzdravili a jsou fit a k dispozici k zápasům La Ligy a také Champions League. Chceme uspět v obouch soutěžích a k tomu potřebujeme co nejvíce zdravích hráčů," pokračoval Bernd Schuster.

Nakonec přišlo malé odlehčení, když promluvil o párty na počest 24. narozenin Brazilce Robinha, o což měli média ve Španělsku velký zájem. Právě Robinho tento týden Schusterovi poděkoval za šanci, kterou mu v této sezoně zatím dal a tak mu to německý kouč trošku vrátil. "Byla to perfektní párty. Bylo dobré, že jsem mohl být s tolika přáteli celé odpoledne a bavit se. Moc jsem nechápal Hip-Hop, který tam byl. Chyběl jsem na dort, který však vypadal opravdu delikátně. Na oslavě nebylo nic špatného. Bylo to skvělé," zakončil svou rozmluvu Bernd Schuster.
Bernd Schuster

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!