Schuster: Někteří z našich hráčů si neplnili úkoly

Čas 30. 11. 2007, 17:31 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com
Bernd Schuster musí řešit problémy
Bernd Schuster musí řešit problémy

Bernd Schuster řekl pro Sky Italia to, co neřekl španělským médiím po zápase s Werderem, který Real prohrál 3-2 na Weserstadionu.

As.com neinformovalo o žádné velké kritice, kterou by Schuster směřoval na své hráče ve španělských médiích, ale informovalo o tom, že italská stanice Sky Italia dostala rozhovor, ve kterém Schuster tvrdí, že jeho hráči dělali chyby.

Po prohře 3-2 řekl německý kouč italské stanici toto: "Pár našich hráčů hrálo špatně. Dělali jsme chyby v obraně a útoku jsme nevyužili hodně šancí. A někteří z našich hráčů si neplnili úkoly."

Náš kouč neuvedl přesně o kterých hráčích mluví, ale španělský server si to domyslel, protože Fernando Gago a Mahamadou Diarra odehráli velmi špatný zápas.

Španělské deník informoval o špatném branění protiútoků a postrádání rychlosti v srdci naší zálohy, což by naznačovalo opravdu tyto dva hráče, kteří opravdu nezahráli nejlépe.

Dodatečně také Schuster řekl, že reakce an různé taktické varianty nebyla zrovna výjimečná. Uvidíme co s tím Bernd Schuster míní udělat.

Komentáře fanoušků

Zatím nikdo se nezapojil do diskuze. Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!