Nedobitná tvrz jménem Santiago Bernabeu

Čas 13. 11. 2007, 11:59 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Santiago Barnabeu je nedobitná tvrz! (© real-madrid.cz).
Santiago Barnabeu je nedobitná tvrz! (© real-madrid.cz).

Real si drží nedobitnost na domácím stadioně už přes 270 dní a to přesně 278 a celkový počet zápasů už činí 15, což je slušné numero.

Real má na svém kontě další vítězství a také si vylepšilo statistiky. Na nedobitné tvrzi jsme už neprohráli přes 270 dní a naposledy jsme všechny tři body ztratili s Levante a to výsledkem 1-0.

V této sezoně jsme ještě doma v lize prohráli a Bernd Schuste může být spokojen. Atletico Madrid, Almería, Betis, Recreativo Huelva, Deportivo a ani Mallorca nám nesebrali žádné body.

Real tedy drží neporazitelnost přes devět mesíců a osm dní. Během této doby jsme 13 vyhráli a jen dvakrát se body dělily. Real si tak konečně našel místo, kde body jen tak neztrácí.

Těch třináct vítězství je rozloženo do dvou sezon. V minulé jsme vyhráli sedm a tento ročník už šest, což nám také dopomáhá k prvnímu místu v tabulce.

Naše dobrá série začala proti Gimnasticu de Tarragona, když jsme v dramatickém utkání vyhráli 2-1 a zatím končí nedělní výhrou v přestřelce proti Mallorce 4-3.

Nejdelší sérii, která pořád trvá zatím drží Chelsea, která v drží zatím šňůru, která trvá myslím kolem 70 zápasů. Pokud tedy zkřížíme kordy (což by u mě znamenalo velké stížnosti) tak se můžeme těšit na zajímavé měření sil.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!