Sneijder bude chybět proti Seville

Čas 02. 11. 2007, 16:05 | Autor Peči | Zdrojrealmadrid.com
Letní posila Wesley Sneijder (© ViewImages).
Letní posila Wesley Sneijder (© ViewImages).

Po závěrečném tréninku před zápasem proti FC Seville víme, že Pepe se bude proti Seville ještě šetřit, ale proti Olympiakosu už by měl hrát. Proti Seville nám bude chybět i Wesley Sneijder, který má svalové potíže. Předpokládá se stejná sestava jako proti Valencii.

Kádr vedoucího celku Španělské Primera-Division Realu Madrid absolvoval poslední trénink před sobotním utkáním v Seville. Berndu Schusterovi na tréninku chyběli jen Robben a Higuaín. Královští trénovali rozděleni na dvě skupiny, jedna skupina trénovala driblingy a druhá sprinty, rychlost se proti týmu, jako je Sevilla bude určitě hodit. Proti Anduléskému týmu bude chybět Wesley Sneijder, na tréninku cítil lehké bolesti svalů. V Seville nebude pro jistotu hrát, aby byl plně připraven na utkání Ligy Mistrů ve čtvrtek v Aténách.

Dále musíme čekat na návrat zraněné posily Pepeho. Už týden trénuje Portugalec s týmem, ale těžký zápas proti Seville stejně hrát nebude. Pepe si už v 1. ligovém utkání proti Atléticu Madrid natrhl svaly a od té doby si nezahrál.

Překvapení se asi nebude konat ani v základní jedenáctce, protože sestava z Valencie hrála opravdu dobře a není tedy moc co napravovat.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!