Cannavaro a Heinze IN, Drenthe OUT

Čas 30. 10. 2007, 16:30 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com
Bernd Schuster (© Profimedia).
Bernd Schuster (© Profimedia).

Obrana Realu se konečně dočká dvou rekonvalescentů. Fabio Cannavaro i Gabriel Henize se uzdravili a mohou zasáhnout do hry v zápase proti Valencii. Naopak Drenthe není k dispozici.

Kouč Merengues Bernd Schuster konečně oznámil dobré zprávy a to znovu povolání Gabriela Heinzeho a Fabia Cannavara. Bílý balet tak bude na Mestalli proti Valencii posílen o dva defenzivní hráče.

Oba dva se zapojili do plného tréninku a tak je mohl Schuster napsát na nominační arch. V sestavě nechybí ani Sergio Ramos, který měl konečně zaujmou post pravého beka naší obrany.

Naopak právě levá strana bude oslabena o absenci Roystona Drentheho, naštěstí ho Heinze nahradí. Spolu s tímto Nizozemcem bude chybět třetí brankář Jordi Codina a také Roberto Soldado. Právě Drenthe byl ze svého malého zranění viditelně rozladěn.

Dalším chybějícím bude Gonzalo Higuaín, který však není nijak zvláštně zraněn. Mahamadou Diarra se také vrací do sestavy a nahradí Fernanda Gaga. Posledními hráči, kteřý chybí jsou Arjen Robben a tvrdě trénující stoper Pepé.

Všech 19 nominovaných hráčů
Brankáři - Casillas, Dudek.
Obránci - Sergio Ramos, Cannavaro, Metzelder, Heinze, Marcelo, Miguel Torres, Michel Salgado.
Záložníci - Sneijder, Diarra, Guti, Robinho, Gago, Balboa, Baptista.
Útočníci - Raul, Van Nistelrooy, Saviola.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!