Real Madrid od marca neprehral domáci zápas!

Čas 29. 10. 2007, 21:21 | Autor redakce | Zdrojrealmadrid.com
Santiago Bernabeu (© real-madrid.cz).

Real Madrid je na dráhe urobiť ďalší rekord. Biely balet vyhral už 14-krát ligu a bojuje o rekord keď od 4.marca neprehral zápas doma keď na Bernabeu remizoval s Getafe.

Real Madrid je na dráhe urobiť ďalší rekord. Biely balet vyhral už 14 po sebe domáci zápas a bojuje o rekord. Naposledy na Bernabeu remizoval 4.marca s Getafe.

Fanúšikovia Realu už od 4.marca nevideli doma svoj tým prehrať keď ich naštartovala remíza 1:1 s Getafe a následný titul ligy. Real túto nedeľu vyhral svoj 14 ligový zápas.

Tento úspech začal výhrou 2:0 s Tarragonou. Potom Real vyhral nad svojimi rivalmi s Osasuny a Valencii. Ďalšie výhry boli nad Sevillou 3:2 a neskôr proti Espanyolu 4:3. Vtedy boli všetci po prvom polčase smutný pretože prehrávali 1:3 ale Higuaín otočil skóre v priebehu 2 minút. Následne Deportivo La Coruna prehrala s Mallorcou a tým podal Realu titul.

Táto sezóna pokračovala tak, ako minulá skončila. Najsôr výhra nad Atleticom Madrid. Potom skvelé výkony nad Almeriou, Betisom a Recreativom Huelva. Podobne hrá Real doma aj Ligu Majstrov. Túto sezónu prvý domáci zápas vyhral s Werderom 2:1 a druhý nad Olymiakosom 4:2

Všetky vyhraté domáce zápasy dávajú súčet 14. „Musíme ešte počkať na 15 stretnutie bez prehry v ktorom chceme vyhrať s Mallorcou a ísť na ďalší medzinárodný zápas.“ povedal Schuster