Raúl dostane zlatou medaili

Čas 26. 10. 2007, 22:28 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com
Raúl v repre dresu (© wienerzeitung).
Raúl v repre dresu (© wienerzeitung).

Raúl González Blanco dostane zlatou medaili a to za 100 odehraných zápasů za národní tým, alespoň tohle říká prezident Španělské fotbalové federace (RFEF).

Raúl už si za španělskou reprezentaci pod Aragonésem nezahrál okolo roku, ale po vlně kritiky, kterou rozpoutala média uznal, že Raúl je dobrý hráč.

Prezident RFEF Angel María Villar tvrdí, že každý hráč, který má přes 100 odehraných zápasů za španělskou reprezentaci a nyní si myslí, že ji brzo dostane Raúl.

"Raúl dostane zlatou medaili, jakmile bude mít odehraných 100 utkání v reprezentačním drese," řekl prezident RFEF. "Naše pravidla říkají, že každý hráč, který odehraje 100 utkání v reprezentaci dostane toto ocenění. Nevím kdy, ale myslím, že to bude brzy, protože je to dobrý hráč."

Villar ale také podpořil trenéra španělské reprezentace Aragonése a nemyslí si, že by měl nyní rezignovat na svou trenérskou židli. "Jsme potěšení prácí Aragonése. Dělá všechno co se dá, ale každý je jednou nahoře a jednou dole."

"Pokud by měl být vyhozen, tak už to mělo být po prohrách se Severním Irskem a poté se Švédskem. Nyní vypadá kvalifikace velmi dobře."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!