Miguel Torres: Musíme stále pracovat

Čas 22. 10. 2007, 17:05 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com
Miguel Torres (© Profimedia).
Miguel Torres (© Profimedia).

Po první porážce Realu Madrid v tomto ročníku La Ligy promluvil další z hráčů. Tentokrát zatím nenastoupivší Miguel Torres a myslí si, že se Real odrazí během dalších pár dnů.

Náš levý nebo pravý bek Miguel Torres řekl médiím, že Espanyol byl velmi silný soupeř a hrál na domácím hřišti.

"Běheme týdne jsme velmi tvrdě pracovali, ale bohužel jsme utrpěli první porážku v sezoně. Ačkoliv jsme hráli těžký zápas předtím trénovali, budeme hrát další zápas ve středu a musíme ho zvládnout."

Samozřejmě si myslí, že rozhodují byl začátek a branka Rieri. "Riera dal branku hned na začátku a to se nám potom hrálo dost blbě. Ačkoliv jsme dostali brzkou branku, musíme Rierovi pogratulovat, protože má, hrůzu nahánějící, formu."

Torres si ale nemyslí, že příčinou prohry byla absence dvou důležitých hráčů Robinha a Baptistu, naopak řekl, že Real má dost široký kádr, aby tyto mezery zalepil.

Miguel Torres je velkým talentem jak Realu, tak celého španělského fotbalu a měl by jednou zaujmout post jednoho z krajních beků. Vše bude záležet na jeho rozvoji, protože je ještě mladý. Místo v sestavě Realu nemá vůbec jisté musí o něho pořádně bojovat. V této sezoně se ještě na hřišti moc neohřál. Naopak pod Fabiem Capellem dostával dost příležitostí, aby se ukázal a vůbec nehrál špatně.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!