Hodnocení hráčů proti Osasuně: Králem zápasu v Pamploně jednoznačně Isco

Čas 09. 02. 2020, 22:30 | Autor Laša
Sestava proti Barceloně

K výhře 4:1 v Pamploně nasměroval Los Blancos Isco, který ve 33. minutě srovnal. Svými kvalitami navíc pomohl Realu Madrid získat územní převahu.

7,5

Thibaut Courtois

Thibo

V úvodu podržel Real dvěma těžkými zákroky, celkově čelil 4 střelám. V utkání měl malou úspěšnost přihrávek a centrů. Jen 50%

7,0

Dani Carvajal

Dani

Spolehlivý v defenzivě. Vynikající v podpoře útoku. Jeho přesné centry z pravé strany tentokrát k brankám nevedly, útočníci neměli svůj den.

7,0

Raphaël Varane

Varane

Francouz se vrátil na své místo vedle Ramose a ukázal, že s ním má Real Madrid nejlepší stoperskou dvojici na světě. Výrazně pomohl přečkat těžké chvíle v první čtvrtině zápasu.

8,0

Sergio Ramos

Ramos

O jeho defenzivním přínosu se dá uvést totéž jako v případě Varana. Sergio Ramos navíc dokonal obrat Los Blancos.

8,0

Ferland Mendy

Marcelo

Prakticky nemožné se přes něj dostat. V soubojích 1 na 1, téměř vždy Mendy nad hráči Osasuny zvítězil.

7,0

Casemiro

Casemiro

Zápas začal hrubkou, po níž Unai García vstřelil úvodní branku utkání. Casemiro se ale vykoupil, když hlavičkou vrátit míč do vápna, kde jej Ramos uklidil do sítě na 2:1. Ve druhé půli návratem zabránil vstřelení vyrovnávací branky na 2:2.

9,0

Isco

Isco

Hráč zápasu. Hlavní architek zmrtvýchvstání Los Blancos během 1. poločasu. Autor vyrovnávajícího gólu. Po změně stran společně s Modrićem vládli ve středu pole.

8,0

Luka Modrić

Luka

V úvodu utkání se snažil hledat Balea, ale Velšan mu svým výkonem příliš nepomohl. Luka tak začal hledat Carvajala a Mendyho. Rozehrál roh u 3. gólu, začal akci, po níž skóroval Jović.

6,0

Federico Valverde

Fede

Tentokrát působil tichým, snad až ustrašeným dojmem. Jakoby nemohl najít své místo. Ve 2. půli hrál na pozici falešné 9. Čtvrtou asistencí v sezóně přispěl k Jovićově gólu.

3,0

Gareth Bale

Bale

Pokud byl výkon proti Osasuně tím, co ještě Bale má Realu nabídnout, pak bude lepší, když v dalších utkáních zůstane raději na lavičce. Zle selhal v jediné vážnější šanci, v níž se po Carvajalově centru ocitl. První kdo šel ze hry ven.

5,0

Karim Benzema

Karim

Nevýrazný zápas. Lze ocenit Benzovu pomoc defenzivě při úvodním tlaku Osasuny, stejně jako asistenci u branky Lucase. Od střelce však čekáme více.

7,5

Lucas Vázquez

Vini

V 71. minutě šel na trávník, aby pomohl spíše defenzivě. Přesto vstřelil uklidňující 3. gól Realu. Za 23 minut měl větší přínos pro tým, jako Bale za 71.

-

Vinícius Júnior

Vázquez

Nehodnocen pro malý počet minut. Do zápasu šel až v 82. minutě a pořádně se do něj ani nedostal.

-

Luka Jović

Jovic

Nehodnocen pro malý počet minut. Tak jako Lucas předvedl více než Bale, tak i Jović zvládl více než Benzema. Za 4 minuty pobytu na hřišti dal 4. branku Reau v utkání. I takové příspěvky mu mohou pomoci k lepším výkonům.