Zinedine Zidane: Valladolid se na nás dobře připravil. Druhá půle byla z naší strany lepší

Čas 27. 01. 2020, 10:23 | Autor Laša | Zdrojas.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Trenér Los Blancos nebyl spokojen s výkonem svých svěřenců v 1. poločase. Uznal, že soupeř byl po taktické stránce na Real Madrid skvěle připravený.

Zápas. „Byl to složitý zápas. Čelili jsme obtížnému protivníkovi, který doposud na domácím trávníku prohrál jeden zápas. Je to pro nás důležitá výhra.

Vedení v La Lize. „Vedením se pro mě nic nemění. Budu s týmem pokračovat v práci. Musíme dále pokračovat ve věcech, které děláme dobře. Sezóna je ještě dlouhá a náročná.

První poločas. „Vyrukovali na nás se sestavou a taktikou, která nám znemožňovala naše záměry, museli jsme hrát více po stranách, než jsme chtěli. O přestávce jsme udělali nějaké změny v plánu, hlavně jsme si míč rychleji předávali. Valladolid byl fyzicky silný zejména v první části.

Oslava s Nachem. „Mám za něj obrovskou radost. Je to totiž obránce, který nedává moc branek.

Střelecké trápení. „Nemyslím si, že bychom se střelecky trápili. Byli na nás připravení, svojí taktikou nás v první půli do ničeho nepustili. I tak jsme ale po většinu zápasu byli lepší. Druhá půle již byla v naší režii. Že Karim nedává branky? Nevadí. Dá je v příštím utkání.

Obranná činnost. „Tady jsem spokojen. Je to letos naše silná stránka. Jde o práci celého týmu, který se po ztrátě míče okamžitě snaží na soupeře zatlačit a získat jej zpět.

Kobe Bryant. „Mám příšerné pocity. Je to příšerná zpráva, která nás zasáhla všechny. Nemám pro to slov, je to opravdu strašná práva. Je mi to moc líto.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!