Sergio Ramos: Pro naši psychiku je dobré, že jsme se dostali do čela. Liga je ale ještě dlouhá

Čas 27. 01. 2020, 08:15 | Autor Laša | Zdrojas.com
Sergio Ramos se raduje z Nachovy branky
Sergio Ramos se raduje z Nachovy branky

Po dvouzápasové absenci se Sergio Ramos vrátil do základní sestavy Realu Madrid. Byl tak u toho, když se Los Blancos po výhře 1:0 nad Valladolidem vyhoupli do čela tabulky.

Hodnocení zápasu. „Na hřištích soupeřů se nevítězí snadno, dokazují to všechny týmy. Věděli jsme, že s rozestavením 4-4-2 a jejich stylem hry to budeme mít obzvlášť těžké, protože dobře uzavírali prostor, což bylo pro naši hru obtížné. V první polovině bránili velice dobře, ale po změně stran jsme se začali dostávat do šancí, a Nacho byl schopný zavěsit. S výsledkem jsme spokojeni, máme tři body, vyhoupli jsme se do čela La Ligy a budeme i nadále pokračovat ve sbírání bodů.

Vedení v La Lize. „Pro psychiku týmu je to důležité, i když liga je ještě velmi dlouhá. Soutěž je vyrovnaná a zápasy jsou stále složitější. Můžeme ztratit body v kterémkoliv dalším utkání, proti kterémukoliv z našich soupeřů. Ale máme svůj cíl, chceme i nadále nastupovat do zápasů s touto dynamikou. Ne vždy to vyjde, ale snažíme se, abychom toho dosahovali, protože to je závazkem a identitou Madridu.

Oslava Nacha se Zidanem. „Je to v pořádku, podtrhuje to jednotu našeho týmu, která je pro úspěch důležitá. Ačkoliv někteří hráči hrají méně, všichni jsou připraveni nastoupit, jako třeba dnes Nacho, který nakonec rozhodl zápas. Je to objetí celého týmu. Bojujeme všichni za všechny, za stejný cíl. Tyto malé detaily nakonec mohou být rozhodující.

Zápas po zranění. „Měl jsem zvrtnutý kotník a pochroumané vazy. Těšil jsem se na návrat. Po Superpoháru jsem se vrátil v rekordním čase. Chtěl jsem pomoct týmu, doufám, že jsem mu pomohl na nejvyšší úrovni.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!