REPORT: Eibar - Real Madrid 0:4. Další čisté konto a pohodlná výhra pro Los Blancos

Čas 09. 11. 2019, 20:26 | Autor thjuks
Hráči Realu Madrid slaví gól Benzemy do sítě Eibaru

Real Madrid zvládl na jedničku ligový zápas proti Eibaru, kterému i s úroky vrátil loňskou porážku 3:0. Bílý balet se čtyřgólovou výhrou posunul do čela prozatímní tabulky LaLigy. O góly se postarali Benzema, Ramos a Valverde.

Dva zápasy a 10 gólů. Po domácím výprasku (6:0) Galatasaraye to schytal tentokrát i Eibar. A znovu byl Benzema, nejlepší střelec týmu, dvougólový.

Zidane si tentokrát dovolil luxus – nechat na lavičce Rodryga, který v posledním zápase nasázel hattrick. Poprvé od konce září byl v základní sestavě LaLigy Lucas Vázquez. V záloze skvěle fungovala spolupráce Valverdeho, Modriće a Casemira.

Na gól se dlouho nečekalo. Po tlaku Realu skóroval už v 17. minutě Benzema. Chvíli na to domácí museli zkousnout gólovou penaltu Ramose, kterou sudí správné nařídil kvůli faulu na Hazarda. Za devět minut byl ve vápně faulovaný Vázquez a k pokutovému kopu se postavil tentokrát Benzema. 3:0.

Real Madrid dominoval. Eibar si nevytvořil téměř žádné šance, Courtois předvedl zákrok až v závěru utkání. Na 0:4 skóre korigoval skvěle hrající Fede Valverde. Byla to jeho první trefa za Real Madrid!

Pohodlná výhra a alespoň dočasné vedení LaLigy. Real se dostává do dobré formy.