REPORT: Real Madrid - Levante 3:2. Skvělá první půle, ve druhé hosté zdramatizovali průběh

Čas 14. 09. 2019, 14:56 | Autor thjuks
Karim Benzema byl opět skvělý

Divoké odpoledne na Bernabéu plné šancí Realu Madrid, a nakonec drama. Domácí předvedli nejlepśí první poločas sezóny a po dvou gólech Benzemy a jedné trefě Casemira vedli 3:0. Jenže Levante se nezlomilo, pomohla k tomu trefa Mayorala. Real zvítězil těsné 3:2.

Odpolední zápas na Bernabéu začalo lépe Levante, které si aktivním přístupem vybojovalo několik nadějných šancí. Jenže poté zabral Real Madrid a soupeře začal drtit. Byly z toho velké šance Benzemy a Lucase.

Třetí šance se už ujala. Carvajal přesné nacentroval na Benzemu a ten potvrdil svoji skvělou formu. Týž hráč se o chvíli později trefil znovu, tentokrát přesně levou nohou k tyči. A když do konce první půle přidal další gól sváteční střelec Casemiro, tentokrát netradičně na hrotu, vypadalo to na pohodový druhý poločas.

Jenže to se nestalo. Jakmile snížil Maridista Mayoral, který je v Levante na hostování, hráči Realu znervózněli. Ano, stále byli lepší a vybojovali si spoustu šancí, ale nebylo to ono.

Hosty navíc držel skvělými zákroky gólman Aitor. Čaroval třeba po ranách VIníciuse, Benezmy nebo Hazarda, který si připsal svůj debut v ostrém zápase Realu Madrid.

V 68. minutě snížil střídající Melero na 3:2 a Bernabéu ztichlo.  Mohla z toho být nakonec i remíza 3:3, ale Courtois v závěru přeci jen podrźel Real Madrid, když svým jediným zákrokem zápasu zneškodnil střelu hlavou Mayorala.

Real Madrid si nakonec přeci jen připsal tři body. Byla to první domácí výhra nad Levante do roku 2015.