REPORT: Rayo Vallecano - Real Madrid 1:0. Ostudný výkon a gólové sucho trvá

Čas 28. 04. 2019, 22:43 | Autor podvinho
Marcelo v akci

Real Madrid nedokázal napravit dojem po špatném výkonu na Getafe a naopak předvedl snad ještě horší na půdě Raya Vallecana. Proto zaslouženě prohrál s posledním týmem tabulky 0:1. Navíc ve druhém zápase v řadě nevstřelil branku... Sezona hrůzy pokračuje.

Real Madrid předvedl další velmi špatný výkon. Od začátku utkání ve hře favorita prakticky nic nefungovalo, hosté nevypadali jako jeden tým.

Vallecano dělalo Realu obrovské problémy, navíc ho chytře vystavovalo do ofsajdu, s čímž si hostující hráči nedokázali poradit. Tak jako nevýrazný Mariano, který když už konečně skóroval, jeho radost utlumil zvednutý praporek pomezního.

Jediný gól utkání tak dali domácí. Ve 23. minutě si přidržel Vallejo v pokutovém území Realu domácího útočníka a přestože hlavní rozhodčí Fuertes nejdříve nepískal, po zhlédnutí VAR se rozhodl pro penaltu. Tu proměnil Embarba.

Kdo čekal ve druhém poločase tlak Realu, musel být zklamán. Hra byla nadále vyrovnaná, více střel na branku dokonce zaznamenalo Rayo. Zidanovi svěřenci vypustili za celé utkání jen ubohé tři...

A tak přišla další trapná prohra po trapném výkonu. Navíc vyšel Real Madrid podruhé střelecky naprázdno. Nutno dodat, že zaslouženě.