Zidane vedl první trénink Realu. Zápas proti Celtě bude jeho 150. na lavičce Bílého baletu

Čas 14. 03. 2019, 09:58 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Zinedine Zidane na tréninku
Zinedine Zidane na tréninku

Uvítací řeč a plno úsměvů. Tak vypadal první trénink Realu Madrid pod vedením staronového kouče Zinedina Zidana. Francouz začal připravovat svůj tým na ligové utkání proti Celtě Vigo.

Zinedine Zidane se ve středu postavil před hráče Realu Madrid, mezi kterými nechyběl ani Isco, jenž měl v posledních dnech být součástí nepříjemného disciplinárního řízení. Francouzský trenér přednesl hráčům úvodní proslov, jehož obsah samozřejmě znají jen zúčastnění.

Poté se již hráči pod Zidanovým vedením vrhli do práce. Francouz je známý tím, že si hodně zakládá na fyzické připravenosti, v této fázi sezony to ale již není o větším běhání. Dominuje práce s míčem.

První cíl je každopádně jasný - výhra nad Celtou Vigo. Tento zápas bude pro navrátilce Zidana jubilejním 150. utkáním na lavičce Realu Madrid. Všichni fanoušci věří, že to oslaví vítězstvím.

Ostatně když legendární Zizou v lednu 2016 začínal svou trenérskou kariéru u seniorského týmu, mohl hned slavit 3 body díky výhře nad Deportivem. A tím začalo veleúspěšné období pod vedením francouzského stratéga, které přineslo ligový titul a hlavně tři prvenství v Lize mistrů v řadě.

Věřme, že Zinedine Zidane a spol. opět nastartují úspěšnou éru Realu Madrid!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!