Ohlasy po vítězném zápase s Espanyolem: Začínáme hrát svůj nejlepší fotbal, řekl Carvajal

Čas 28. 01. 2019, 13:15 | Autor Hawk | Zdrojrealmadrid.com
Karim Benzema slaví gól s týmem
Karim Benzema slaví gól s týmem

Hráči Los Blancos hodnotili zápas pozitivně. Nejvíce pochvaly dostal Karim Benzema, který odehrál skvělé utkání. Co všechno řekli Lucas, Vinicius a Carvajal po zápase?

Lucas Vázquez

„Byl to dobrý zápas od začátku až do konce. V prvním poločase jsme vstřelili 3 góly, ale nejdůležitější věc je, že odtud odjíždíme s pocitem, že jsme tu odvedli tvrdou práci, která se nám vyplatila. Je velmi důležité, aby jsme hráli stále s takovou intenzitou jako dnes. Pokud hrajete s dobrou intenzitou, hned jste jiný tým."

„Budeme bojovat o La Ligu až do konce. Stále jsou před námi 3 měsíce, musíme vyhrávat zápas po zápase. Je trenérovo rozhodnutí kdo bude v sestavě, ale já se vidím jako hráč Realu Madrid, budu tvrdě pracovat a odvádět maximum pro tým."

„Karim Benzema je nejlepší "devítka" na světě. V zápasech nám strašně pomáhá, skvěle pracuje s týmem a střílí góly. Je skvělé hrát s ním v jednom týmu."

„Sergio dostal ránu do lýtka od Sergia Garcii, nyní čekáme na nové zprávy o jeho stavu." 

Daniel Carvajal

„Začínáme hrát náš nejlepší fotbal. Věci začínají fungovat, hrajeme dobré zápasy čímž napravujeme ty špatné z minula. V tento moment hraje tým opravdu velmi dobře. Ve čtvrtek se pokusíme dostat do dalšího kola Copa Del Rey. Pokud v zápasech držíme míč a kontrolujeme hru, je to pro soupeře vždy těžké, musí více běhat, což způsobuje jejich únavu v pozdějších fázích hry. Je jasně vidět, že začínáme hrát náš nejlepší fotbal."

Vinícius Júnior

„Benzema ukazuje svoje kvality už dlouhou dobu, je úžasný a my všichni to víme. Dnes to byl jeden z jeho nejlepších zápasů."

„Hrát s Benzemou je jednoduché, protože je to skvělý hráč. Všichni rádi sledujeme jeho hru, to s jakou radostí hraje. Věděl jsem, že když mi dal tu přihrávku, že mu jí můžu vrátit a on zakončí jako nikdo jiný."

„Všichni odehráli skvělý zápas, zejména tedy Benzema, ale musíme pokračovat dále. Nyní se soustředíme na čtvrteční pohárový zápas, kde chceme uspět a postoupit do semifinále Copa Del Rey."

„Co říkám na mojí asistenci? Nikdo nečekal, že odehraji 7 zápasů v řadě, ale jsem velmi nadšený, že mohu pomáhat týmu. Chci tu v Madridu zůstat ještě velmi dlouhou dobu."

„Solari mě vždy vyzývá k tomu abych se soustředil na góly a výhru týmu."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (58 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!