Luka Modrić: Cítím se dobře. Chtěl bych v Realu Madrid zůstat ještě dlouho

Čas 20. 01. 2019, 10:04 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Luka Modrić slaví gól proti Seville
Luka Modrić slaví gól proti Seville

Real Madrid předvedl ve druhém poločase proti Seville jeden z nejlepších výkonů v této sezoně. To samé se dá říct o Luku Modrićovi, který tak mohl být po zápase spokojený.

Luka Modrić předvedl velmi dobrý výkon, který potvrdil gólem v nastavení na 2:0. Na jeho oslavě byla znát velká radost i úleva. „Myslím, že jsme takový zápas potřebovali, abychom si to užili my i fanoušci,“ řekl po výhře nad Sevillou Chorvat.

„Jsem velmi šťastný, že jsme vyhráli a máme tři body. Každý hráč předvedl výborný výkon. Naši příznivci nás chtějí takto vidět. Musíme v tom pokračovat,“ doplnil Modrić.

„Osobně se cítím opravdu dobře, už měsíc a půl,“ pokračoval chorvatský středopolař a vyjádřil se i ke spekulacím o možném letním odchodu. „Mám smlouvu ještě na rok a půl, což je dlouhá doba, takže to neřeším. Mojí touhou je zůstat v Realu ještě déle,“ měl jasno Modrić.

Výhra nad Sevillou tým Realu povzbudila, ale náskok Barcelony na prvním místě je stále velký. „Nemyslíme na to, kolik bodů má Barcelona. Jdeme zápas od zápasu. Musíme bojovat a uvidíme, jak na tom budeme na konci sezony,“ zakončil tradiční frází Chorvat.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!