REPORT: Real Madrid - Celta Vigo 6:0. Los Blancos ovládli poslední ligové utkání na Bernabeu

Čas 12. 05. 2018, 22:33 | Autor Jorquito
Gareth Bale slaví gól

Real Madrid dnes odehrál poslední domácí ligové utkání této sezóny a se stadionem Santiaga Bernebéua se rozloučil ve velkém stylu, když rozdrtil Celtu Vigo. Dnešní zápas byl galapředstavením Garetha Balea, ale také mladičkého Achrafa, který dnes předvedl opravdu skvělý výkon. Bílý balet v celém zápase naprosto dominoval a soupeře nepouštěl do žádných větších akcí. O góly se v dnešním utkání postarali Gareth Bale, Isco, Achraf, Toni Kroos.

Začátek zápasu byl poměrně nemastný, neslaný, ale i tak jsme se již ve 13. minutě mohli radovat z gólu. Luka Modrič vyslal parádním pasem Garetha Balea, který hladce utekl celé obraně hostí a poté krásnou střelou otevřel skóre zápasu.

Ve 30. minutě zvítězil Gareth Bale v dalším sprinterském souboji a po dobrém obhození soupeřova obránce přišla nádherná zatočená střela z poměrně velkého úhlu, která směřovala do horního rohu u vzdálenější tyče brankové konstrukce a Welšský drak znovu skóroval.

Ani ne o dvě minutky později Bílý balet znovu útočil. Tentokrát byl u míče Isco, který si návrat po zranění zpříjemnil svou střelou z okraje pokutového území, když míč umístil těsně k tyči a nedal brakáři sebemenší šanci.

První vážné ohrožení branky Bílého baletu přišlo ve 40. minutě, kdy si na centr Malla naskočil Wass a hlavičkou se snažil překonat Navase. Dánský středopolař naštěstí mířil doprostřed brány a kostarický brankář si s jeho střelou bravurně poradil.

V 52. minutě se po pěkné kombinaci s Benzemou v úniku ocitl Achraf Hakimi, který poslal přesnou střelu mezi nohy Álvarézovi a zvýšil již na 4:0.

Zhruba dalších dvacet minut Real Madrid nadále dobýval branku hostí, ale jeho snahu často zastavoval Alvárez. Avšak v 74. minutě se po skvělé kombinaci dostal k míči Asensio, který poté vyslal přízemní centr do pokutového území, kdy se míči připletl do cesty Sergi Gómez a nechtěně jej sráží do vlastní branky.

V 80. minutě se po další skvělé akci ocitá v pokutovém území s míčem Borja Mayoral, který prozíravě nahrál do volného prostoru Kroosovi. Německý záložník poté nedal svou prudkou přízemní střelou brankáři šanci.

Do konče poločasu Real nadále tlačil a kontroloval hru. Celý tým dnes předvedl skvělý výkon a těžkému soupeři, kterým Celta bezpochyby je, nadělil obrovský výprask.