REPORT: Real Madrid - Real Sociedad 5:2. Bílý balet zvítězil v gólové přestřelce

Čas 10. 02. 2018, 22:37 | Autor Jorquito
Hráči slaví gól proti San Sebastianu

Výkon hráčů v bílém v prvním poločase byl opravdu oku lahodící a ozdobily jej rovnou čtyři góly. Druhý poločas se Real už spíše šetřil a snažil se kontrolovat hru. DNes jsme viděli na góly bohatý zápas. O branky Bílého baletu se postarali Lucas, 3x Ronaldo a Toni Kroos.

Real Madrid vlétl do zápasu jako uragán a hned po 46 vteřinách se radoval z první vstřelené branky. První akce, první střela na bránu a hned gól, když si Lucas Vazquez naběhl na Ronaldův centr a hlavičkou nedal Rulllimu šanci.

V 7. minutě se málem mohli hráči v bílém radovat znovu, když se Marcelo díky skvělému pressingu dostal k míči a poté nabídl šanci ke skórování Karimu Benzemovi. Francouzský útočník přeloboval vyběhnutého Rulliho, ale zasáhl pouze tyč.

Další dvacetiminutovku, zápas spíše nudil, ale s příchodem 27. minuty se po parádním ťukecu s Asensiem probojoval Marcelo až do pokutového území, odkud vyslal přízemní centr na Cristiana Ronalda, který se nemýlil a zvýšil na 2:0.

O pět minut později vyslal Luka Modrič skvělou přihrávkou do běhu Ronalda, který poté předal míč Benzemovi. Karimova střela zasáhla pouze bránícího hráče a míč letěl na roh. Po rozehrání rohového kopu a několika nepřesných přihrávkách, přiletěl do pokutového území centr na Ramose. Kapitán Bílého baletu posunul míč na Ronalda, který trefil tyč.

Nátlak domácích nekončil a ve 34. minutě našel Lucas krásným pasem Toniho Kroose, který zpoza pokutového území vyslal krásnou umístěnou střelu do levého horního rohu Rulliho brány a zvýšil, tak na 3:0.

Ve 37. minutě se k rohovému kopu postavil Toni Kroos a centrem našel skvěle naběhnutého Ronalda, který přesnou hlavičkou opět skóroval.

Poslední velká šance prvního poločasu se odehrála ve 40. minutě, kdy se Marcelo po ťukecu s Benzemou dostal až do blízkosti Rulliho svatyně, poté přihrál míč na Asensia, kterému skvělým obranným zákrokem bylo zabráněno ve skórování do prázdné brány.

Druhý Poločas zápasu měl podobný průběh jako poločas první. Ze začátku bylo pár šancí, poté zhruba dvacet minut nudy a pak gólová nadílka.

Nejspíše úplně první šance hostí, přišla v 52. minutě, kdy si na centr z rohové kopu naskočil Juanmi a trefil tyč.

Jen o minutu později opět útočil Real Madrid a tentokrát měl na kopačkách míč Lucas, který zpětnou přihrávkou našel na okraji pokutového území Kroose, který vystřelili z half-voleje, ale jeho rána letěla přímo do náruče Rullimu.

V 74. minutě se gólu dočkali také hosté, když našli skulinu v obraně Realu a Bautista tvrdou ranou k přední tyči překonal Navase.

V 80. minutě dokonal Cristiano Ronaldo svůj hattrick, když se Gareth Bale odhodlal ke střele z dálky svou pověstnou levou nohou. Tuto ránu RUlli dokázal ještě vyrazit, ale na dorážku od CR7 už nedosáhl.

Gólová přehlídka nekončila a v 83. minutě skóroval Illara. Poslední šanci zápasu měl Karim Benzema, který si naběhl na skvělý přízemní centr od Balea, ale jeho rána mířila vysoko nad.