Krize Realu. Zidane přiznal problémy, do šatny po zápase přišel i šéf Pérez

Čas 08. 01. 2018, 12:01 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Hodně nepříjemné období zažívá momentálně Real Madrid. Po další ztrátě na půdě Celty Vigo ztrácí na první Barcelonu šílených 16 bodů. A ani zápas k dobru nemůže fanoušky uklidnit.

Byl to další špatný výkon, nemá cenu si nic jiného nalhávat. Real Madrid nedokázal ani na hřišti Celty Vigo delší dobu dominovat a nakonec bral jen bod. „V první půli jsme hráli dobře, ale ve druhé jsme se o hodně zhoršili. Nemáme teď sebevědomí, abychom hráli výborně celých 90 minut,“ přiznal potíže trenér Zidane.

Francouzský kouč byl po utkání nejspíš hodně naštvaný, protože strávil se svým týmem v šatně desítky minut. Dokonce proto nedorazil na rozhovor pro televizi a i na tiskovou konferenci se čekalo nezvykle dlouho. Proto začínal po zápase mluvit netradičně domácí trenér.

Zinedine Zidane ale nebyl se svým týmem v šatně sám. Za hráči dorazil i sám prezident Realu Florentino Pérez. Hlavní trenér Bílého baletu ale odmítl, že by šlo o nějakou bouřku. „Prezident přišel hráče povzbudit, nic víc,“ tvrdil Zidane.

Jinak si ale kouč Realu uvědomoval vážnost situace. „Nemůžeme se bavit o titulu, pokud budeme ztrácet body,“ štvalo Zidana. „Musíme si analyzovat naše výkony, protože jsme udělali hodně chyb,“ dodal.

„Fyzicky jsme na tom dobře. Druhý gól jsme dostali po sérii chyb, nešlo o fyzickou kondici. Je tu stále dlouhá cesta a na konci můžeme být šťastní. Zítra je nový den, musíme se vrátit do práce a myslet na další zápasy,“ zakončil pozitivně Zidane.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (85 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!