První ligové El Clásico má své datum. Bude se hrát těsně před Vánoci

11. 09. 2017, 08:40 | autor: Laša | Zdroj as.com

Prezident LFP Javier Tebas prozradil posluchačům rádia Onda Cero datum prvního ligového utkání mezi Realem a Barcou v sezóně. Šéf La Ligy oznámil, že El Clásico se odehraje 23. prosince od 13:00 na Santiago Bernabéu v Madridu.
Marco Asensio
Marco Asensio

Duel dvou rivalů se odehraje v rámci 17. kola La Ligy, které je na programu mezi 20. a 21. prosincem. Posunutím termínu vyšla ligová federace vstříc Bílému baletu, který bude od 13. prosince reprezentovat Evropu na mistrovství světa klubů. To se bude hrát ve Spojených arabských emirátech, na kterém budou Merengues obhajovat prvenství z loňského roku.

Kvůli účasti na mistrovství světa klubů bude mít Real odložen již zápas 16. kola s Leganésem. Prosincový program Los Blancos bude velmi náročný. Měsíc bude zahájen na San Mamés proti Bilbau. Následovat budou dvě domácí utkání – nejprve závěrečné kolo skupiny Ligy mistrů proti Dortmundu, následované ligovým duelem proti Seville. Poté již zmíněné mistrovství v Emirátech a na závěr tedy El Clásico.  Prosinec tedy bude dost možná jedním z rozhodujících měsíců v sezóně. 

 
blank
 
blank

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků)
Diskuzi lze po přihlášení na Bilybalet.cz (registrace zde) zobrazit přímo pod každým článkem.