REPORT: Real Madrid - Atlético 1:1. Po vypuštěném závěru končí derby nerozhodně

Čas 08. 04. 2017, 18:05 | Autor Larin
Pepe
Pepe

Neporazitelnost Atlética v ligových duelech na Santiago Bernabeu stále trvá. Real měl zápas slibně rozehraný, šanci na tři body však zmařil v závěru zápasu Griezmann.

Jakkoliv začal duel opatrně, byli jsme svědky zajímavých příležitostí hned od začátku duelu. Real hrát opravdu dobře a vycházely mu jak kombinace, tak vytažený presink.

V bráně však čaroval Oblak. Několikrát vychytal Ronalda i Benzema, a když už první jmenovaný slovinského brankáře prostřelil, Atlético zachraňoval na brankové čáře Savič.

Tlak Realu byl nekompromisní i ve druhé půli. Bylo jen otázkou času, kdy dá Bílý balet gól. Ten přišel v 52. minutě, když si na Kroosův centr naskočil Portugalec Pepe a překonal Oblaka.

Los Blancos i poté nepřestávali hrát a zvláště na kombinace Benzemy s Ronaldem byla radost pohledět. Ani jedna z akcí však nevedla ke druhému gólu. A jak už tak ve fotbale platí, nedáš, dostaneš..

Atlético nemělo příliš příležitostí, ale když už, zužitkovalo je na 100%. Nepozorné obraně Realu opět utekl Griezmann a překonal dnes skvěle chytajícího Navase. 1:1 byl i konečný výsledek - Real si tak z derby odnesl pouze bod.

Zajímavý dnes bude ještě zápas Barcelony s Málagou, který začíná ve 20:45. Real má stále tříbodový náskok a mj. vyhlíží i dvojzápas s Bayernem.