REPORT: Sevilla - Real Madrid 2:1. Po 40 zápasech v řadě přišla hořká prohra

Čas 15. 01. 2017, 22:35 | Autor Larin
Cristiano Ronaldo

Real Madrid nezvládl třetí duel se Sevillou a podlehl 2:1. Jediný gól Los Blancos vstřelil Cristiano Ronaldo z penalty.

Real čekal třetí zápas se Sevillou v poslední době a na obou týmech byl velký tlak. Zidane tentokrát experimentoval s rozestavením a do boje poslal formaci 3-5-2. Bohužel, bez úspěchu.

První čas byl nemastný neslaný. Bitva probíhala ve středu pole a oba celky se ne a ne probojovat do šestnáctky soupeře. Jak Sevilla, tak Real měl pár šancí, ale nic vážného se v prvních 45 minutách neudálo.

Druhá půle byla podobná. Až do 68. minuty, kdy byla po faulu na Carvajala nařízena jasná penalta. Tu proměnil Cristiano Ronaldo, který si celý zápas vůbec nevedl dobře. Ztrácel míče a nebyl pro Sevillu vůbec nebezpečný.

Real měl celkově problémy s přechodem do útoku. Aby také ne, když jediní dva ofenzivní hráči byli Ronaldo s Benzemou. Sevilla toho využívala a na poslední minuty Real zamkla na vlastní půli.

Osud je krutý. To platí v případě Sergia Ramose, který byl celý zápas vypískávaný za pohárovou aféru s fanoušky. Inu, jeho vlastní gól v 85. minutě jim vykouzlil nejeden úsměv na tváři.

Studená sprcha však přišla v nastavení. Jovetič napřáhl zpoza vápna a donutil Navase kapitulovat podruhé. Real ztratil 40 zápasů trvající šňůru a také tři důležité body v tabulce.

Další zápas je na plánu ve středu, na Bernabeu přijede v rámci poháru Celta Vigo. HASTA EL FINAL, VAMOS REAL!

Sevilla – Real Madrid 2:1 (0:0)

Sevilla Sevilla: Rico - Mariano, Rami, Pareja, Escudero - Vitolo, N'Zonzi, Iborra, Vazquez, Nasri - Ben Yedder

Real Madrid Real Madrid: Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Nacho, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos - Benzema, Ronaldo

Góly: Doplníme.

Držení míče: Doplníme.

Střely na branku: Doplníme.

Střely mimo: Doplníme.

Rohové kopy: Doplníme.