Bale a Ronaldo možná budou v Espanyolu chybět. Dostane šanci James?

Čas 16. 09. 2016, 17:50 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
James
James

Již v neděli pokračuje nabitý program Realu Madrid. Po obratu v Lize mistrů se vrací La Liga, ve které zatím Bílý balet jako jediný neztratil ani bod. Trenér Zinedine Zidane se ale možná bude muset obejít na půdě Espanyolu bez dvou hvězd.

Gareth Bale dostal proti Sportingu nepříjemně kolenem do kyčle a dlouho se sbíral z trávníku. Nakonec se sice do zápasu vrátil, ale na hřišti prakticky nebyl. Proto ho Zidane brzy vystřídal. Podle vyšetření by nemělo jít o nic vážného, přesto by podle posledních informací měl Bale zápas v Barceloně vynechat.

Na půdě Espanyolu by nemusel hrát ani Cristiano Ronaldo. Ten sice zápas se Sportingem podle plánu dohrál, ale podle deníku Marca byl hodně unavený a Zidane uvažuje o tom, že by i jemu dopřál odpočinek. Září je totiž pro Real extrémně náročné, v 18 dnech odehraje 6 zápasů.

Zinedine Zidane má každopádně díky širokému kádru několik variant, jak své hvězdy v případě potřeby nahradit. Výborně se totiž jeví i přes nízký odehraný čas James Rodríguez.

Kolumbijec má smůlu, že se příliš nehodí do systému 4-3-3, který Zidane v Realu úspěšně praktikuje. Mimochodem, na stejný systém doplatil například Mesut Özil pod Carlem Ancelottim. Jenže James i proti Sportingu dokázal, že je opět ve formě. Záložník Realu byl hodně aktivní a nakonec přihrál na rozhodující gól.

Velmi dobře pak hraje také Lucas Vázquez, který příjemně překvapil v minulé sezoně a formu si drží. I on výrazně oživil hru ve středu a mohl by tak nastoupit v základní sestavě.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!