ZNÁMKOVÁNÍ hráčů po Betisu: Úžasní James, Bale i Navas, Ronaldo hledá formu

Čas 30. 08. 2015, 11:30 | Autor podvinho

Real Madrid rozcupoval na domácím hřišti Betis, porazil ho jasně 5:0. Hned několik hráčů se předvedlo ve skvělém světle, zářil především navrátilec do základní sestavy James Rodríguez. Naopak levá strana tentokrát příliš nefungovala. Podívejte se na výkony jednotlivých hráčů v našem známkování.

Real
James a Bale proti Betisu zářili (© Realmadrid.com)

ZNÁMKOVÁNÍ: Real Madrid - Betis 5:0 

Hodnotíme jako ve škole, tedy 1 nejlepší a 5 nejhorší.

Hráč Známka Komentář

1

Za celý zápas se musel vytáhnout „jen“ dvakrát. Ovšem stálo to za to. Nejdříve úžasným skokem zabránil snížení Betisu na 1:2, poté uchránil čisté konto chycenou penaltou. Co měl, to udělal a ještě přidal něco navíc. Nelze mu absolutně nic vyčítat.

2-

Jeho výkon se oproti prvnímu utkání zlepšil. Do defenzivy byl jistý, několikrát obral soupeře o míč skvělým předskočením. Jeho podpora ofenzivy je ovšem zatím trochu rozpačitá, snaží se, ale jeho výlety zatím nevedou k centrům či průnikovým pasům.

1-

Stejně jako proti Gijónu naprosto jistý a suverénní výkon. Body mu neubírá ani penalta, kterou si totiž hlavní sudí vymyslel, Varane šel do souboje čistě. Jinak vyhrál několik hlav po nebezpečných centrech ve vlastním pokutovém území. 

1-

V podstatě shodné hodnocení jako Varane. Velmi dobrý a sebevědomý výkon bez chyb. Oba hráči dostalí „mínus“ v podstatě jen proto, že neměli příliš práce. 

3

Tentokrát nebyl příliš zaměstnán do defenzivy, i když minimálně dvakrát propadl na soupeřově půlce. Ovšem Marcelo byl až nečekaně slabý v útočné fázi. Volil spíše jednoduchá řešení, centry mu nevycházely a průniky jsme od něj neviděli. Průměr.

2-

Nic nezkazil, příliš toho ale ani nevymyslel. Jednou se u lajny nechal až příliš snadno obejít, fauloval a viděl zaslouženou žlutou. Jinak, jak je jeho zvykem, rozdával přesné pasy. Spíše ale nechal vyniknout ofenzivnější spoluhráče. Dvakrát každopádně střílel, ani jednou mu pokus příliš nesedl, tím druhým ale „přihrál“ na gól Jamesovi.

2-

Podobně jako u kolegy Kroose jen o něco lepší průměr. U Modriće jsme zvyklí na větší aktivitu, více klíčových přihrávek směrem dopředu. Na druhou stranu, tentokrát to nebylo potřeba.

1

Man of the match. Dva nádherné góly (umí vůbec obyčejné?!) a jedna parádní asistence. James se vrátil do základní sestavy se vší parádou. Jednou sice zadrbal nadějný brejk a po svém druhém gólu už nebyl příliš aktivní, ale to mu lze za rozhodnutého stavu těžko vyčítat.

1

Vynikající výkon a jednička. Už ve 2. minutě poslal Real do vedení, výborně si pohlídal offsidové postavení. Skvělou asistencí vybídl ke skórování Benzemu a zápas zakončil parádní střelou z dálky. Plusem je celková aktivita, několikrát se i vrátil, když bylo potřeba. Naopak by ještě potřeboval být někdy klidnější ve finální fázi.

4

Paradoxně nejhorší hráč Realu. Zápas mu prostě nesedl, neproměnil dvě velké šance a ve hře týmu nepomohl. Zbytečné z toho ovšem dělat drama, tentokrát ho tým nutně nepotřeboval. Hodně si ale škodí sám, minimálně dvakrát zkoušel trapně simulovat, v závěru se pak zase ohnal po soupeři.

1-

Návrat ve velkém stylu. Za 53 minut, co byl na hřišti, týmu hodně pomohl, navíc vstřelil gól, což je pro jeho sebevědomí důležité. Jednou ovšem v koncovce zklamal, neviděl úplně volného Ronalda a zakončil přímo do brankáře Adána.

3

Vystřídal Benzemu a jak je jeho zvykem, hodně toho naběhal. I kvůli tomu, že tým už za rozhodnutého stavu ubral, toho ale příliš dopředu nevymyslel. Podal průměrný výkon. Nic víc, nic míň.

2-

O něco lepší než průměrnou trojku získává za několik vyhraných soubojů a parádní patičku, kterou uvolnil před posledním gólem Balea. Po právu ale viděl žlutou kartu, když trefil protihráče loktem.

-

Neodehrál dostatečný počet minut (20), aby byl hodnocen.

HODNOTIT HRÁČE MŮŽETE ZDE »

 
blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (69 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!