La Liga, 9. kolo (16.10.2013) | Výkop: 16:00

Stadion: Santiago Bernabéu, 78 365 diváků
Ángel Di María (46.)
Cristiano Ronaldo (pen. 90.)
Reportáž utkání
Ángel di María

<Aktualizováno> Real Madrid si v odpoledním sobotním zápase připsal důležité tři body. Přestože vyhrál domácí tým, hlavní hrdina zápasu je z tábora hostů. Gólman Málagy Willy Caballero byl nejvýraznější postavou utkání.

Hráči Realu Madrid většinu zápasu ovládali. Byli lepším týmem, ale nedařilo se jim proměňovat šance. Velkou roli v tom hrál brankář Málagy Caballero, který měl výbornou formu. Největší zákrok předvedl po střele Ronalda, který měl před sebou na první pohled úplně odkrytou branku.

Carlo Ancelotti dal od prvních minut šanci Moratovi, Benzema se necítil úplně v pořádku a raději usedl jen na tribunu. Mladý útočník šanci uchopil za pačesy a hrál výborně. Chyběl mu jen gól.

Největší šance první půle měl Ronaldao, který nejprve trefil břevno a poté jen těsně minul branku. Tady měl Caballero štěstí.

Poté ale už výborně vychytal Moratovu střelu. Španělský forvard se pokoušel gólmana obstřelit. První poločas skončil 0:0.

Schusterův tým měl dobrou obranu, ale Real se přesto dostával do šancí. Hned ta první ve druhé půli skončila gólem. Di María centroval na Ronalda, ale míč propadl až do sítě.

Trochu náhodný gól ale nenahlodal sebevědomí Caballera, který dále kouzlil. Diego López na druhé straně práci neměl.

Kouč Ancelotti vsadil na ofenzívu. Věděl, že skóre 1:0 nemusí stačit na výhru. Přišel Gareth Bale a Jesé. Druhý jmenovaný měl velikou šanci, ale Cabellero ho vychytal. Stejně jako Ronalda z úhlu.

V závěrečných vteřinách rozhodl o třech bodech hvizd rozhodčího Gámeze. Odpískal trochu nesmyslnou penaltu po údajném faulu na Balea. CR7 ji bez problémů proměnil.

Vydáno: 19. 10. 2013 18:04 | Autor: thjuks